Proč si zamilujete ořechovou podlahu

Proč si zamilujete ořechovou podlahu


Chcete svému interiéru dodat exotický nádech? Pak určitě zvažte ořechovou podlahu. Tento luxusní druh dřeva známý svou neuvěřitelnou pevností a stabilitou vyzařuje jedinečné teplo a poutá pozornost v každém interiéru. A přestože nic nepřekoná podlahu ze skutečného tvrdého ořechového dřeva, laminátové podlahy s ořechovým dekorem jsou atraktivní, kvalitní a cenově dostupnou alternativou. Ořechové podlahy Quick-Step jsou k dispozici v různých barevných variacích: od teplé čokoládově hnědé po intenzivní načervenalé tóny.

Podívejte se na všechny ořechové podlahy

Proč si zamilujete ořechovou podlahu...

Ořechovou podlahu Quick-Step, Jedinečný teplý charakter

Jedinečný teplý charakter

Ořechová podlaha vyzařuje teplo a luxus. Vzhledem k jejímu tradičnímu vzhledu se nejlépe hodí do interiérů s klasickým stylem, ale se správným vybavením a detaily může poutat pozornost i v moderních prostorech. 

Ořechovou podlahu Quick-Step, vysoká trvanlivost

Vysoká trvanlivost

Tvrdé ořechové dřevo je známé svou pevností a stabilitou. Ve společnosti Quick-Step ještě přidáváme vrstvu vysoce kvalitního laku nebo oleje, abychom zajistili maximální ochranu a minimální potřebu údržby. Chcete ještě méně starostí? Naše laminátové podlahy se vzhledem přírodního ořechu jsou vybaveny technologií Scratch Guard™, která zajišťuje snadnou údržbu a odolnost proti opotřebení.

Ořechovou podlahu Quick-Step, snadná pokládka

Snadná pokládka

Pokládka vaší nové ořechové podlahy by neměla být nepříjemná práce. A díky našim známým, patentovaným systémům Uniclic a Uniclic Multifit také při instalaci nebudete potřebovat žádné hřebíky ani lepidlo. Místo toho lze podlahová prkna rychle položit s tím, že každé jen jednoduše zacvaknete.

Ořechovou podlahu Quick-Step, chytrá investice

Chytrá investice

Podlaha z tvrdého ořechového dřeva je velmi trvanlivá, díky čemuž je bezpečnou a chytrou investicí. Stále nejste přesvědčeni? Pak byste měli vědět, že společnost Quick-Step nabízí 25letou záruku na většinu laminátových podlah a doživotní záruku na dřevěné podlahy.

Podívejte se na všechny ořechové podlahy

Najděte si ideální ořechovou podlahu:

Spustit nástroj RoomViewer >