Chevronové podlahy: intenzita z každého úhlu

Chevronové podlahy: intenzita z každého úhlu


Podlahové motivy rybí kost a chevron, které byste původně nalezli mezi staršími, klasickými dekory, prožívají po celém světe velký comeback. Proč? Protože dodávají originalitu a dynamičnost každému prostoru – modernímu nebo tradičnímu. Atraktivní šikmé úhly poutají pozornost kontrastem, který vytvářejí mezi podlahou a ostatními estetickými prvky místnosti.

Dřevěná podlaha s chevronovým vzorem nebo vzorem rybí kost?

Chevronový vzor a vzor rybí kost dřevěné podlahy má prkna uspořádaná ve vodorovných řadách ve tvaru písmene V, přičemž jsou prkna spojená v přímé linii nebo se jejich hrany překrývají. Maďarský vzor je styl chevronového vzoru dřevěné podlahy, který obvykle mezi každou řadou ve tvaru písmene V obsahuje úzké, svislé prkno, kterému se říká sloupek. I když jsou tyto vzory krásné, souvisí s nimi určité nevýhody:

  • jejich instalace je obvykle obtížná;
  • obdélníková prkna musí být pro vytvoření vzoru oříznuta pod úhlem;
  • pro každou linii musí být určen středový bod;
  • po instalaci hrozí vysoké riziko otevřených spojů, protože systém spoje pero drážka nelze použít k vzájemnému „uzamčení“.

Společnost Quick-Step ovšem všechny tyto problémy vyřešila řadou Intenso, inovativní novou kolekcí dřevěných podlah, která spojuje dynamický chevronový vzor se snadnou instalací a všemi výhodami dřevěné podlahy Quick-Step.

Podívejte se na všechny 'Intenso' podlahy


Proč je chevronová podlaha Intenso ideální volbou

Vedle svého živého vzhledu nabízí chevronová dřevěná podlaha Quick-Step širokou řadu výhod, které si vás zaručeně získají:


Laminátová podlaha Quick-Step Majestic, extra široká a dlouhá

Jednoduchá instalace

Řada Intenso obsahuje chevronový vzor ve formě velkých prken, čímž zjednodušuje pokládku. Základ instalace je stejný jako v případě laminátových nebo dřevěných podlah, protože všechny prvky chevronového vzoru jsou již předem sestaveny.

Laminátová podlaha Quick-Step Majestic, extra široká a dlouhá

Úspora času a peněz 

Chevronovou dřevěnou podlahu Intenso nainstalujete za chvilku a s minimální námahou. Náš patentovaný zámkový systém Uniclic podporuje plovoucí i lepenou instalaci, takže podlahu můžete položit sami a způsobem, který si vyberete.

Laminátová podlaha Quick-Step Majestic, extra široká a dlouhá

Bezkonkurenční trvanlivost 

Díky vrstvám technologicky sofistikovaného oleje je vaše podlaha vysoce odolná proti opotřebení, skvrnám a poškrábání

Laminátová podlaha Quick-Step Majestic, extra široká a dlouhá

4 autentické dekory 

Chevronové dřevěné podlahy Intenso jsou ručně pískovány a k dispozici ve 4 krásných odstínech dubu, v řadě šířek a s různými povrchovými úpravami, od lesklé po matnou. Každá deska má svůj vlastní jedinečný a jemný charakter pro zajištění detailního a kultivovaného vzhledu. 

Podívejte se na všechny 'Intenso' podlahy

Prohlédněte si všechny podlahy „Intenso“