Vinylové podlahové dlaždice: to nejlepší z obou světů

Vinylové podlahové dlaždice: to nejlepší z obou světů


Pokud někdo tvrdí, že vinylové podlahy vypadají levně a nudně, pravděpodobně jim v poslední době nevěnovali příliš pozornosti. Dnešní vinylové podlahy se vyvinuly v luxusní, přirozeně vypadající alternativy k dřevěným a laminátovým podlahám s mnoha praktickými výhodami. Podlahy z vinylových dlaždic spojují snadnou instalaci, teplo a trvanlivost s charakteristickým vzhledem a dojmem dlážděné podlahy. A co víc, dokážou si poradit s velkým zatížením, pohodlně se po nich chodí a extrémně snadno se čistí. Jednoduše řečeno jsou mnohem víc než jen cenově dostupná alternativa tvrdého dřeva nebo dlažby.

Podívejte se na všechny vinylové podlahové dlaždice

Proč si zamilujete vinylové podlahové dlaždice...

Vinylové podlahové dlaždice Quick-Step, Přirozený vzhled

Přirozený vzhled

Luxusní podlahy Quick-Step z vinylových dlaždic jsou k dispozici v řadě různých barev a s různými dekory, přičemž každý vzhled je jedinečný a autentický – od vysoce realistických textur po nádherné struktury a okouzlující barevné variace. Díky tomu jsou dokonalou alternativou kamenných, keramických nebo betonových dlaždic

Vinylové podlahové dlaždice Quick-Step, snadná údržba

Snadná údržba

Všechny vinylové podlahy Quick-Step jsou vybaveny naší jedinečnou technologií Scratch Guard™, která nabízí vynikající ochranu proti poškrábání.

Vinylové podlahové dlaždice Quick-Step, snadná pokládka

Snadná pokládka

Díky našim světově známým, patentovaným systémům Uniclic a Uniclic Multifit je instalace podlahy z vinylových dlaždic mnohem jednodušší než instalace podlahy z kamenných dlaždic.

Podívejte se na všechny vinylové podlahové dlaždice

Najděte si ideální vinylové podlahové dlaždice:

Spustit nástroj RoomViewer >