Vybral(a) jsem si podlahu Quick-Step. Na co další je nutné myslet?

Doplňky

Vybral(a) jsem si podlahu Quick-Step. Na co další je nutné myslet?

Jakmile si vyberete správnou podlahu pro svůj interiér, potřebujete už jen správné příslušenství, které bude s podlahou dokonale ladit. Abyste měli jistotu, že jste na nic nezapomněli, můžete použít tento jednoduchý seznam.Podložka

Účelem podložky je vyrovnání malých nerovností podkladu a zajištění zvukové a/nebo tepelné izolace. Jelikož kvalita podložky bude mít velký vliv na konečnou kvalitu a pohodlnost podlahy Quick-Step, velmi doporučujeme zkombinovat podlahu Quick-Step se správnou podložkou Quick-Step. 


 

Lepidlo?

Potřebujete je jen tehdy, když se rozhodnete pro lepenou instalaci dřevěné podlahy nebo podlahy Livyn – nikoli pro laminát. Pro snadnou a vysoce kvalitní instalaci je důležité použít speciální lepidlo na parkety Quick-Step nebo lepidlo Livyn.

 

Vinylové lepidlo: 
  • Neobsahuje rozpouštědla, je kompatibilní s podlahovým vytápěním a chlazením. Snadné roztírání, rychlá adheze
  • Pro pórovité podklady
  • Spotřeba: 15 kg = 50–60 m², 6 kg = 20 m² (tedy: 250–350 g/m²). Ideální spotřeby lze dosáhnout pomocí zubové stěrky LIVYN na roztírání lepidla.
 

Lepidlo na parkety: 

  • Neobsahuje rozpouštědla, je kompatibilní s podlahovým vytápěním. Připraveno k použití a snadné nanášení: jednosložkové lepidlo
  • Pro pórovité a nepórovité podklady
  • Spotřeba: 1 kg/m² (tedy: 1 000 – 1 200 g/m²). Ideální spotřeby lze dosáhnout pomocí zubové stěrky QS PARQUET na roztírání lepidla.
 
 
 

 

Podlahové lišty

Vaše podlaha Quick-Step si zaslouží dokonalé zakončení. Proto nabízíme možnost výběru z bohaté nabídky vysoce kvalitních podlahových lišt, které se hodí ke každé podlaze a stylu. U všech z nich byla ověřena jejich kvalita – stejně jako u našich podlah. Objevte naše podlahové lišty pro laminátové podlahy, dřevěné podlahy a podlahy Livyn.

Dřevěná soklová lišta Quick-Step Largo

Ukončovací profily pro podlahy a schody

Patentovaný profil Incizo je multifunkční nástroj pro zakončení podlahy. Jeden a tentýž profil lze použít na všechna zakončení laminátových a dřevěných podlah Quick-Step. Pro vaši podlahu Livyn je k dispozici speciální řada hliníkových profilů.
Quick-Step Incizo

Krytky radiátorových trubek Quick-Step

Pro zakončení topných článků a trubek v harmonii s vaší podlahou. Krytky trubek jsou vhodné pro různé průměry – 15 mm nebo 22 mm. Zkontrolujte průměr a použijte k zakrytí laminátový kroužek, který bude ladit s podlahou.
Krytka radiátoru Quick-Step

 

Instalujete si podlahu sami?

Instalační nástroje

Než začnete podlahu pokládat, ujistěte se, že máte správné nástroje. Vyhnete se tím poškození nové podlahy. K usnadnění instalace můžete použít speciální instalační soupravu a ruční pilu Quick-Step, jež vám umožní seříznout rámy dveří tak, že nová podlaha pod ně dokonale zapadne.
Montážní sada Quick-StepSouvisející dotazy

Související témata

Často kladené otázky o laminát

Vše, co potřebujete vědět o laminátových podlahách Quick-Step.

Často kladené otázky o tvrdé dřevo

Všechny nejčastější dotazy k dřevěným podlahám Quick-Step.

Často kladené otázky o livyn

Máte otázky týkající se vinylových podlah Quick-Step? Podívejte se na tento souhrn nejčastějších dotazů.
Top