Kterou podložku mám použít pro svou dřevěnou podlahu?

Často kladené otázky o tvrdé dřevo

Kterou podložku mám použít pro svou dřevěnou podlahu?

Účelem podložky je vyrovnání malých nerovností podkladu a zajištění zvukové a/nebo tepelné izolace. Jelikož kvalita podložky bude mít velký vliv na konečnou kvalitu a pohodlnost podlahy Quick-Step, velmi doporučujeme zkombinovat podlahu Quick-Step se správnou podložkou Quick-Step.

 

Jaký typ podložky zvolit?

Pro každou místnost či situaci existuje vhodný typ podložky. Zamyslete se chvilku nad tím, co přesně potřebujete.
  • Jedná se o místnost, ve které se nepohybujete příliš často, jako je ložnice nebo podkroví? Pokud ano, můžete se rozhodnout pro cenově výhodnou podložku Quick-Step Basic Plus.
  • Anebo se chystáte instalovat podlahu v obývacím pokoji či kuchyni, kde je zatížení podstatně vyšší? Potom je lepší zvolit podložku absorbující zvuk, například naši podložku Quick-Step Unisound.
  • Chcete co nejvíce eliminovat hluk kroků a vytvořit klidné prostředí k práci nebo bydlení? V tom případě je podložka Quick-Step Silent Walk přesně tím, co potřebujete.
  • Plánujete instalovat podlahu v horním patře domu nebo v bytě? Zamezte šíření přechodového hluku pomocí podložky Quick-Step Transitsound.
  • Jestliže budete podlahu pokládat na nerovný podklad nebo ji chcete instalovat na stávající dlažbu, tou nejlepší volbou je podložka Quick-Step Thermolevel: tato podložka vyrovná veškeré nerovnosti podkladu (nerovnosti do max. 4 mm).
Objevte všechny podložky

Související témata

Často kladené otázky o laminát

Vše, co potřebujete vědět o laminátových podlahách Quick-Step.

Často kladené otázky o livyn

Máte otázky týkající se vinylových podlah Quick-Step? Podívejte se na tento souhrn nejčastějších dotazů.

Doplňky

Od instalace po údržbu a opravy: nejčastější dotazy k příslušenství Quick-Step.
Top