Vinylové podlahy Quick-Step: oddanost kvalitě

Luxusní vinylové podlahy Quick-Step jsou víc než jen krásné a pohodlné podlahy: jsou výsledkem desetiletí výzkumu a budování znalostí za účelem vytvoření podlah, které obstojí ve zkoušce časem. Zjistěte, jak zajišťujeme, že vaše vinylová podlaha dokáže odolat nástrahám každodenního života – každý den a po mnoho let.

Kvalita na povrchu

Vinylové podlahy odolné proti skvrnám

Špičková odolnost proti skvrnám

Svrchní utěsněná vrstva vinylových podlah Quick-Step je opatřena naší revoluční technologií Stain Guard. Jako nejlepší technologie svého druhu, která poskytuje odolnost proti skvrnám, uchovává podlahu dokonale čistou a nedává nečistotám ani šmouhám žádnou šanci.
Vinylové podlahy odolné proti poškrábání

Mimořádná odolnost proti poškrábání

Podlahy Rigid a luxusní vinylové dlaždice značky Quick-Step jsou také opatřeny technologií Scratch Guard: tato inovativní technologie chrání vaši novou podlahu před škrábanci lépe, než jakýkoli podobný výrobek, který je dnes k dostání na trhu.
Vodotěsné vinylové podlahy

100% voděodolné

Technologie odpuzující vodu ve spojení s patentovaným zámkovým systémem Uniclic zabraňují poškození vaší podlahy vodou. Díky tomu se luxusní vinylové podlahy nejen snadno čistí, ale jsou také vhodnou volbou pro každou místnost v domě: od obývacího pokoje po koupelnu nebo kuchyň.

Dovolte nám přivést vás k dokonalé podlaze

Dekory vinylových podlah

Najděte si ideální podlahu

Živé barvy, elegantní vzory, moderní struktury, mimořádné detaily... Naše pevné a flexibilní luxusní vinylové podlahy jsou k dispozici s širokou řadou dekorů. Naší hlavní inspirací je příroda, proto určitě najdete podlahu, která vyhovuje vašemu vkusu, místnosti nebo projektu.

Získejte inspiraci pro podlahy s nástrojem Quick-Step FloorExplorer

Nechte se inspirovat

Vybrat podlahu není snadné. Ovšem s naším nástrojem FloorExplorer to může být: ve třech jednoduchých krocích vám nabídneme přehled dekorů podlah, které se dokonale hodí k vašemu interiéru a osobnosti.

Top