Projekt kuchyň:
pohled na novou podlahu bloggerky Amber


Amber je žena, která ví, co chce – má fascinující a vzkvétající kariéru, neustále se rozrůstající sbírku bot a píše blog o oblečení, které nosí, místech, která navštěvuje, a věcech, které dělá, a také o životě s jejím partnerem Terrym. Volba podlahy pro její novou kuchyň byla hračkou! Nebo ne?


Volba, ne prohra

Při hledání správné podlahy záviselo její rozhodnutí na několika faktorech. Musela vzít v úvahu místnosti (hledala jednu podlahu pro všechny místnosti na daném podlaží), jiné prvky v domě (například výšku vnějších dveří), externí faktory (například partnera, který řekl rázné ne dlaždicím) a samozřejmě sebe. Hledala také podlahu, o kterou bude snadné pečovat.

Po důkladném zvážení všech faktorů Amber našla dokonalé řešení: “ Pouštní dub světlý přírodní” z laminátové kolekce Majestic!

 

Quick-Step Laminat Majestic, pouštní dub světlý přírodní, kuchyně


Pocit otevřenosti díky svislému umístění

Poté přišla na řadu skutečná práce – instalace. Naštěstí pro partnera Amber nebylo toto poprvé, co něco podobného dělal, takže přesně věděl, jak na to. Rozhodli se nepokládat laminát vodorovně, ale svisle, díky čemuž mohli podlahu položit bez spojů mezi jednotlivými místnostmi a tím dosáhnout konečného prostorného dojmu.
Měla jsem pocit, že mám nový dům, nejen novou kuchyň a podlahu

Quick-Step Laminat Majestic, pouštní dub světlý přírodní, kuchyněNová podlaha, nový domov

Všechno to přemýšlení, uvažování a těžké rozhodování nebylo zbytečné. Ten výsledek byl nádherný! Amber měla pocit, že má nový domov. A kdybyste viděli, jak kuchyň vypadala předtím, nebylo by těžké tomu rozumět. Byla to povedená renovace díky spojení dobrého vkusu Amber, zručnosti Terryho a kvality značky Quick-Step.
 
Quick-Step Laminat Majestic, pouštní dub světlý přírodní, obývací pokoj


Hledáte novou podlahu? 

Tady je pár rad od Amber k dosažení správné volby:
  • Podlahy světlejší barvy je snazší udržet čisté.
  • Čím širší prkna, tím lépe bude podlaha vypadat.
  • Zvolte podlahu s texturou, aby si zachovala čistý vzhled déle.

Vyzkoušejte nástroj FloorExplorer a najděte dokonalou podlahu ve 3 krocích! 

Quick-Step Laminat Majestic, pouštní dub světlý přírodní, kuchyněPřečtěte si více o kuchyňském projektu Amber na jejím blogu: www.foreveramber.co.uk