5 otázek, které si musíte položit, hledáte-li ideální podlahu

Usilovně přemýšlíte, jak najít dokonalou podlahu? Zde je 5 klíčových otázek, které si musíte položit, pokud chcete vybrat správně.


 

1 – Kde budete pokládat podlahu?

Každá místnost má určitou charakteristiku. V obývacím pokoji se bude dobře vyjímat autentické dřevo, zatímco koupelny a kuchyně vyžadují podlahy voděodolné, které se snadno čistí. Hledáte podlahu do vaší ložnice nebo do dětského pokoje? Pak asi dáte přednost něčemu teplému a jemnému, s podkladem, který tlumí odraz zvuku.

Najděte si ideální podlahu

2 – Jak se bude vaše podlaha pokládat?

V novém domě nemusíte řešit tloušťku podlahy. Ale pokud jste se pustili do rekonstrukce, je dobré vědět, že podlaha Quick-Step se může pokládat na podlahu původní. Pokládáte ji sami nebo jste si zavolali odborníka? Ať je to jakkoliv, chcete-li snížit náklady na pokládku, bude se vám hodit rychlý a snadný systém, jako je například systém Quick-Step Uniclic.

3– Kdo bude podlahu používat?

Pokud máte děti, asi víte, že si rády hrají na jemné a teplé podlaze, a jistě uvítáte snadné čistění. Pokud máte domácí zvířata, bude vás zajímat, že všechny podlahy Quick-Step mají ochranné vrstvy odolné proti poškrábání.

5 otázek, které si musíte položit, hledáte-li ideální podlahu


4 – Máte podlahové vytápění nebo chlazení?

Pokud ano, hledejte podlahu se správnými tepelnými vlastnostmi, aby prkna držela pohromadě a aby se zabránilo problémům se srážením vody. Jak Laminát, tak Livyn budou dobrou volbou. Tvrdé dřevo, kromě jasanu a buku, je také vhodné, pokud si zvolíte správný podklad.

5 – Jaký je váš styl?

Máte rádi prkna nebo dlažbu? Moderní nebo tradiční podlahy? Světlé nebo tmavé? Každý má právo vybrat si, co se mu líbí. Je to jen na vás. Vyberte si podlahu, která odráží váš vlastní styl. A nezapomínejte, že pro každý vkus je tu jedna z podlah Quick-Step.

Najděte si ideální podlahu


5 otázek, které si musíte položit, hledáte-li ideální podlahu

Související Články

11.01.2018

5 nádherných nápadů pro kuchyně, které budete chtít využít

10.02.2018

Podívejte se do domu Jen Bishop, autorky blogu o interiérovém designu