Prohlédněte si naše kolekce podlah pro rok 2018

Inovace nikdy nekončí... Naši konstruktéři a designéři každý den vášnivě vyvíjejí nové prvky a nové dekory, které utvoří podlahy zítřka – dělají je krásnější a odolnější než kdykoli předtím. Neustálé hledání inovací přineslo naši nejnovější kolekci laminátových, luxusních vinylových a dřevěných podlah pro rok 2018…

NOVÝ vodotěsný laminát

Získejte realistický náhled
Podívejte se na NOVÉ laminátové podlahy >

Odolává všemu, dokonce i vodě

Chtěli byste laminát, ale bojíte se, že by vaši zbrusu novou podlahu mohla poškodit voda? Nemusíte… Všechny nové laminátové kolekce Quick-Step – Majestic, Impressive, Impressive Ultra a nová Eligna – nyní obsahují vodoodpudivou vrstvu HydroSeal. Povrch podlahy je naprosto utěsněn, takže bakterie, nečistoty ani rozlité tekutiny nemají šanci. Vše můžete jednoduše setřít vlhkým hadrem. Kdo řekl, že laminát a voda se nesnášejí?

Další informace >

NOVÉ vinylové dlaždice

NOVÉ vinylové dlaždice
Podívejte se na NOVÉ vinylové dlaždice >

Vzhled, který chcete, pohodlí, které potřebujete

Dnešní luxusní vinylové podlahy nabízejí širokou škálu barev, vzorů a povrchových úprav. A výběr se ještě zvětšil díky přidání nových kamenných dekorů do kolekce vinylových dlaždic „Ambient“. Značka Quick-Step nabízí to pravé luxusní vinylové řešení pro váš projekt a styl. S extra matnou povrchovou úpravu jsou tyto podlahy téměř nerozeznatelné od skutečného dřeva a dlaždic.

Další informace >

NOVÉ dřevěné podlahy

NOVÉ chevronové dřevěné podlahy
Podívejte se na NOVÉ chevronové podlahy >

Autentická krása na celý život

Seznamte se s řadou Intenso: zcela novou kolekcí dřevěných podlah s jedinečným chevronovým vzorem. Podlahové desky Intenso dosahují nádherného kultivovaného vzhledu kombinací malých dřevěných prken, která jsou ručně vybrána a ručně složena dohromady.
Krása ovšem nic neznamená bez odpovídajících výkonnostních vlastností. Proto mají všechny nové dřevěné podlahy Quick-Step vysoce sofistikované lakové a olejové povrchové úpravy, které podlaze poskytují vysokou odolnost proti opotřebení, skvrnám a poškrábání. Přidejte k tomu jedinečnou technologii hran Protect+, která zabraňuje proniknutí vlhkosti, a víte, že máte dřevěnou podlahu, která zaručuje dlouhodobou krásu a kvalitu na spoustu let.

Další informace >

Top