Linoleové podlahy: přemýšleli jste o těchto alternativách?


Díky mnoha výhodám bylo linoleum oblíbeným podlahovým materiálem už od svého představení v 19. století. Jeho největší nevýhodou je pravděpodobně instalace. Nejen že linoleová podlaha vyžaduje velice přesné řezání, ale lepidlo může v místnosti také rychle způsobit obrovskou lepivou paseku. Zaplacení profesionálního pokladače zase může dramaticky zvýšit cenu podlahy. A přestože může být linoleová podlaha v některých situacích skvělou volbou, často je považována za „levné“ řešení. A kvůli tomu není příliš vhodná například při posuzování hodnoty nemovitosti.

Podívejte se na všechny alternativy pro linoleum >

Proč jsou vinylové a laminátové podlahy vynikajícími alternativami...

Pokud upřednostňujete udělat si práci sami a myslíte si, že linoleum by mohlo být pro vaše plány příliš sterilní nebo průmyslové, můžete zvážit jiné odolné materiály, například laminát nebo vinyl. Vedle neuvěřitelně realistického vzhledu nabízejí tyto podlahové materiály i řadu dalších výhod:Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, Přirozený vzhled

Přirozený vzhled

Laminátové a luxusní vinylové podlahy Quick-Step jsou k dispozici v pestré paletě barev a dekorů, přičemž každý vzhled je jedinečný a autentický – od vysoce realistických textur po nádherné struktury a okouzlující barevné variace. Díky tomu jsou ideálním řešením pro jakýkoli interiér: od klasického a tradičního po minimalistický a moderní.

Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, Snadná údržba

Snadná údržba

Všechny laminátové a vinylové podlahy Quick-Step se neuvěřitelně snadno čistí a udržují. Každá podlaha je vybavena naší jedinečnou technologií Scratch Guard™, která nabízí vynikající ochranu proti šmouhám a poškrábání.

Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, Snadná pokládka

Snadná pokládka

Díky našim světově známým, patentovaným systémům Uniclic a Uniclic Multifit je instalace podlahy z vinylových dlaždic mnohem jednodušší než instalace podlahy z kamenných dlaždic. Není nutné žádné lepidlo ani hřebíky: podlahové prkno můžete položit jediným „zacvaknutím“.

Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, trvanlivé řesení

Trvanlivé řešení

Společnost Quick-Step nabízí pro všechna podlahová řešení dlouhou záruku, od 20 let na luxusní vinyl po 25 let u většiny laminátových řešení.

Podívejte se na všechny alternativy pro linoleum >

Top