NOVINKA
Dřevěné podlahy Disegno

Podlaha se vzorem rybí kost, která se snadno instaluje

Jak to, že některé vzory podlah dodají jakékoli místnosti majestátní vzhled? Vzpomeňte si na Versailles nebo na barokní zámky ze 17. století. Jsou stále velice moderní, dokonce i dnes. Naše nová dřevěná kolekce Disegno přivádí tuto nadčasovou klasiku na novou úroveň. S jedinou podlahou, kterou lze jednoduše nainstalovat, totiž nabízí dva vzhledy. Ať už se vám líbí vzor rybí kost nebo pletený vzor, podlaha Disegno na vás rozhodně zapůsobí!

 

Prohlédněte si kolekci 

Jedna podlaha, dva vzory

VZOR RYBÍ KOST

Podlahy se vzorem rybí kost – kolekce Quick-Step Disegno

Klasická rybí kost je stále populární volbou v mnoha moderních interiérech. Nabízí dokonalou rovnováhu mezi starým a novým.

PLETENÝ VZOR

Podlahy s pleteným vzorem – kolekce Quick-Step Disegno

Tento strukturovaný design připomíná pletený košík. Moderní skrz naskrz.

Proč je kolekce Disegno jednoduše neodolatelná

Tři autentické dekory

Dřevěná podlaha Disegno nabízí volnost výběru mezi třemi krásnými dekory s drážkami na čtyř stranách. Podlahy jsou přitom ošetřeny extra matným lakem, který jim dodává elegantní vzhled.

Krása, která vydrží

Celá kolekce Disegno je opatřena úpravou „Wood for Life“. Jde o inovativní technologii, která zaručuje, že podlaha odolá zkoušce časem. Díky vynikající ochranné vrstvě si podlaha zachová svou krásu za všech okolností. Čištění dřevěné podlahy nebylo nikdy tak snadné!

Snadná instalace

Dřevěné podlahy Quick-Step jsou známé jednoduchým použitím. Díky systému Uniclic svou dřevěnou podlahu nainstalujete během chvilky. Vyberte si klasický motiv rybí kost nebo buďte odvážní a zvolte hravý pletený vzor. Ať už se rozhodnete jakkoli, vaše místnost bude čišet královskou okázalostí.

Podlaha se vzorem rybí kost, která se snadno instaluje 

Máte radši chevronové vzory?

Prohlédněte si kolekci Intenso: jedinečné dřevěné podlahy s chevronovým vzorem.

Prohlédněte si podlahy Intenso

Prohlédněte si kolekci Disegno:

Spustit nástroj RoomViewer >