laminatove podlahy quickstep impressive

Maximálně přirozenývodotěsný laminát

Seznamte se s nejnovějšími inovacemi v oblasti laminátových podlah. Představujeme řadu Quick-Step Impressive Ultra. Nová generace laminátových podlah, která vypadá a působí neuvěřitelně přírodním dojmem... 

To ale není všechno. Díky inovativní, voděodpudivé vrstvě HydroSeal jsou podlahy Impressive Ultra nejen krásné, ale jsou to také nejvíce vodotěsné laminátové podlahy, jaké kdy byly vyrobeny. Od teď jsou krása a funkčnost nejlepšími přáteli vaší podlahy.

Objevit všechny podlahy impressive ultra >
Objevit všechny podlahy impressive >

Proč si milujete podlahy Quick-Step Impressive Ultra…

Maximálně přirozený vzhled


Laminátové podlahy Quick-Step Impressive Ultra, Přírodní povrchové struktury

Přírodní povrchové struktury

Stačí přejet prsty po povrchu podlahy a hned ucítíte rozdíl. Podlahy Impressive Ultra jsou nejen krásné, ale také nejautentičtější a nejpřirozenější laminátové podlahy, jaké kdy byly vyrobeny.

Laminátové podlahy Quick-Step Impressive Ultra, Dokonalé až do drážek

Dokonalé až do drážek 

Dokonalost spočívá v detailech. Proto je charakter podlahy dokonale zachován i v drážkách. Výsledkem je neuvěřitelně harmonická laminátová podlaha.

Laminátové podlahy Quick-Step Impressive Ultra, Šestnáct stylových dekorů

Šestnáct stylových dekorů 

Podlahy Impressive Ultra jsou nabízeny v 16 stylových dekorech. V závislosti na specifických požadavcích si můžete vybrat desky o tloušťce 12 mm (Impressive Ultra) nebo 8 mm (Impressive).


Maximálně vodotěsné


Vodotěsné podlahy Quick-Step Impressive

Vodotěsná vrstva 

Zapomeňte na problémy s vlhkostí. Podlahy Impressive Ultra jsou opatřeny inovativní vodotěsnou vrstvou HydroSeal v drážkách, která zabraňuje vniknutí vody. Čištění je tak neobyčejně bezpečné a snadné.

Laminátové podlahy Quick-Step Impressive Ultra, Dejte sbohem prachu a nečistotám

Dejte sbohem prachu a nečistotám 

S prachem a nečistotami se můžete nadobro rozloučit. Antistatické spoje mezi prkny odpuzují pach a zabraňují hromadění nečistot podél hran, takže údržba je snadná.

Ochrana proti poškrábání Scratch Guard, Podlaha, která vydrží

Podlaha, která vydrží 

Laminátové podlahy Quick-Step si vybudovaly slušnou reputaci kvalitních a stylových výrobků. Nová řada Impressive Ultra tuto pověst posouvá ještě o kus dál. Díky vylepšené technologii je tato podlaha tak trvanlivá a odolná proti poškrábání, že zůstane nádherná po celá dlouhá léta.Objevit všechny podlahy impressive ultra >
Objevit všechny podlahy impressive >

Top