Podlaha z použitého dřeva: autentická a jedinečná


Věděli jste, že dřevo ze starých podlah, železničních pražců, stodol a spadlých stromů nabízí prakticky nekonečné možnosti využití v interiéru? Existuje mnoho důvodů, proč je v současnosti recyklované dřevo tak populární. Protože bylo získáno před desítkami let z pomalu rostoucích, panenských stromů a má autentický, zvětralý vzhled a výjimečně těsné letokruhy. Díky tomu je použité dřevo vynikající volbou i pro podlahu.

A ten jedinečný vzhled použitého dřeva není vyhrazený jen pro tradiční dřevo: můžete si vybrat i z mnoha krásných laminátových a luxusních vinylových podlah s klasickým „zvětralým“ vzhledem.

Podívejte se na všechny podlahy s recyklovaným vzhledem >

Proč si zamilujete podlahu z použitého dřeva...

Podlahu z použitého dřeva Quick-Step, Autentický nadčasový charakter

Autentický, nadčasový charakter

Podlaha z použitého tvrdého dřeva se zvětralými hranami, prasklými suky a klasickým vzhledem dodává interiéru jedinečný šmrnc. Každá podlaha z použitého dřeva má vlastní historii. Odvažte se být jiní a dodejte svému interiéru kus nadčasovosti.

Podlahu z použitého dřeva Quick-Step, Zelená alternativa

Zelená alternativa

Volba podlahy z použitého dřeva je ekologickou volbou: používáte opakovaně dřevo, které by jinak přišlo nazmar. Nejsou tak káceny žádné nové stromy a zachraňujete existující lesy. Skvělým příkladem je naše kolekce Variano, která efektivně pomáhá chránit lesy a zachovat omezené přírodní zdroje.

Podlahu z použitého dřeva Quick-Step, >Design do každého interiéru

Design do každého interiéru

Recyklované a opakovaně použité podlahy jsou k dostání v různých barvách a s různými povrchovými úpravami, které se hodí k různým stylům interiéru. Hledáte originální recyklovaný efekt s měkčím a romantičtějším nádechem? Podívejte se na naše laminátové a vinylové podlahy se zvětralou, venkovskou povrchovou úpravou.

Podlahu z použitého dřeva Quick-Step, Trvanlivé řesení

Trvanlivé řešení

Podlahy z použitého tvrdého dřeva nebo laminátové a luxusní vinylové alternativy jsou vždy chytrou a bezstarostnou volbou, a to díky dlouhé záruce společnosti Quick-Step (25 let u většiny laminátových podlah, doživotní u dřevěných podlah)

Podlahu z použitého dřeva Quick-Step, Snadná údržba

Snadná údržba

Dřevěné podlahy se rychle a snadno čistí. Všechny podlahy Quick-Step jsou opatřeny vrstvami vysoce kvalitního oleje nebo laku, proto vyžadují minimální péči. Upřednostňujete něco s ještě snazší údržbou? Naše vinylové a laminátové podlahy jsou optimálně chráněny proti poškrábání naší technologií Scratch Guard™.

Podlahu z použitého dřeva Quick-Step, >Snadná pokládka

Snadná pokládka

Díky našim světově známým, patentovaným systémům Uniclic a Uniclic Multifit je instalace podlahy s použitým vzhledem opravdu jednoduchá. Odložte lepidlo a hřebíky: prkna vzájemně spojíte pouhým zacvaknutím. Je tak zaručen minimální nepořádek.

Podívejte se na všechny podlahy s recyklovaným vzhledem >

Top