Proč si zamilujete borovicovou podlahu


Skandinávské interiéry jsou se svým minimalistickým a přesto útulným vzhledem stále velmi populární. Jedním z hlavních tajemství našich severních přátel je využití borovicového dřeva v nábytku a podlahách. Podlahy z borovice, charakteristické rovnou, jemnou kresbou a malými suky, nabízejí výrazný rustikální vzhled.

Vedle toho, že vypadá krásně v každém interiéru, borovice je měkké dřevo, a proto je náchylné k promáčknutí. Pokud tedy nejste fanoušky staršího, drsného a opotřebovaného vzhledu, borovice se bude nejvíce hodit do prostorů s nízkým zatížením. Případně můžete zvolit mimořádně přirozeně vypadající laminátové nebo luxusní vinylové podlahy s texturou borovice, které nabízejí bezstarostnou alternativu.

Podívejte se na všechny borovicové podlahy >

Proč si zamilujete borovicovou podlahu...

Borovicovou podlahu Quick-Step, Trvanlivé řésení

Trvanlivé řešení

Laminátové a luxusní vinylové podlahy Quick-Step spojují rustikální autentičnost borovice s vynikající trvanlivostí a odolností proti opotřebení a také nabízejí 25letou záruku

Borovicovou podlahu Quick-Step, Design do každého interiéru

Design do každého interiéru

Dnešní dekory borovicových podlah nabízejí mnohem více stylů než jen tradiční přírodní borovici. Díky řadě různých barev a povrchových úprav si můžete být jistí, že najdete správnou borovicovou podlahu i pro svůj interiér.

Borovicovou podlahu Quick-Step, Snadná údržba

Snadná údržba

Naše vinylové a laminátové podlahy se vzhledem přírodní borovice nabízejí maximální bezstarostnost díky technologii Scratch Guard™.

Borovicovou podlahu Quick-Step, Snadná pokládka

Snadná pokládka

Pokládka nové borovicové podlahy by neměla být nepříjemná práce. Díky našim známým, patentovaným systémům Uniclic a Uniclic Multifit nebudete k položení vaší borovicové podlahy potřebovat žádné lepidlo ani hřebíky. Stačí pouhé zacvaknutí — nevznikne vůbec žádný nepořádek!

Podívejte se na všechny borovicové podlahy >

Top