Vinylové podlahové dlaždice: to nejlepší z obou světů


Pokud někdo tvrdí, že vinylové podlahy vypadají levně a nudně, pravděpodobně jim v poslední době nevěnovali příliš pozornosti. Dnešní vinylové podlahy se vyvinuly v luxusní, přirozeně vypadající alternativy k dřevěným a laminátovým podlahám s mnoha praktickými výhodami. Podlahy z vinylových dlaždic spojují snadnou instalaci, teplo a trvanlivost s charakteristickým vzhledem a dojmem dlážděné podlahy. A co víc, dokážou si poradit s velkým zatížením, pohodlně se po nich chodí a extrémně snadno se čistí. Jednoduše řečeno jsou mnohem víc než jen cenově dostupná alternativa tvrdého dřeva nebo dlažby.

Podívejte se na všechny vinylové podlahové dlaždice >

Proč si zamilujete vinylové podlahové dlaždice...

Vinylové podlahové dlaždice Quick-Step, Přirozený vzhled

Přirozený vzhled

Luxusní podlahy Quick-Step z vinylových dlaždic jsou k dispozici v řadě různých barev a s různými dekory, přičemž každý vzhled je jedinečný a autentický – od vysoce realistických textur po nádherné struktury a okouzlující barevné variace. Díky tomu jsou dokonalou alternativou kamenných, keramických nebo betonových dlaždic

Vinylové podlahové dlaždice Quick-Step, snadná údržba

Snadná údržba

Všechny vinylové podlahy Quick-Step jsou vybaveny naší jedinečnou technologií Scratch Guard™, která nabízí vynikající ochranu proti poškrábání.

Vinylové podlahové dlaždice Quick-Step, snadná pokládka

Snadná pokládka

Díky našim světově známým, patentovaným systémům Uniclic a Uniclic Multifit je instalace podlahy z vinylových dlaždic mnohem jednodušší než instalace podlahy z kamenných dlaždic.

Podívejte se na všechny vinylové podlahové dlaždice >

Top