Mám sklon k alergiím. Je laminátová podlaha Quick-Step dobrou volbu?

Rozhodně. Díky uzavřené povrchové struktuře nemůže dojít k hromadění prachu a špíny. Roztoči a další organismy vyvolávající alergii nemohou na čisté laminátové podlaze přežít. To vám pomůže ochránit svůj domov před alergeny, což je nesmírně důležité pro lidi trpící astmatem či alergiemi na prach. Také drážky tvaru V mezi prkny určitých podlah Quick-Step budou při pravidelném čištění podlahy udržovány čisté.

Utěsněný povrch a zakončení podlahy Quick-Step navíc umožňují její velmi snadné čištění. Doporučujeme čistit podlahu nasucho pomocí mopu Quick-Step z mikrovlákna. Čas od času můžete laminátovou podlahu Quick-Step vyčistit rovněž vlhkým (mírně namočeným) mopem. Nezapomeňte přidat čisticí prostředek Quick-Step. Ten neobsahuje žádný vosk, lak ani leštidlo, jež by mohly přitahovat a zadržovat prach.

Dokonale utěsněný povrch v kombinaci se správnou čisticí technikou (mop a čisticí prostředek) zaručí dokonalé odstranění i jemného prachu.

Další informace:


Pomohl vám tento článek?

Děkujeme za váš názor!

Jejda. Něco se pokazilo.

Došlo k neznámé chybě. Zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, obraťte se na nás.


Související články

  • Co je to laminátová podlaha?

Najděte nejbližšího prodejce

Možná už jste našli svou ideální podlahu, nebo se chcete ještě porozhlédnout: Naše rozsáhlá síť prodejců Quick-Step je vždy na dosah.