Mohu použít Quick-Step laminát v kuchyni?

Ano, můžete. Laminátové podlahy Quick-Step mají povrchovou vrstvu odolnou proti poškrábání a opotřebení zvanou ‚Scratch Guard‘, jež z nich tvoří dokonalou volbu i pro vaši kuchyni.

Protože dřevotřísková deska je vysoce odolná proti vlhkosti, nepředstavuje rozlití sklenice vody na podlahu žádný problém. Doporučujeme však co nejrychleji odstranit jakoukoli stojatou vlhkost.

Laminátovou podlahu Quick-Step v kuchyni navíc budete muset čistit častěji a intenzivněji. Není zapotřebí podlahu mýt; to by se ve skutečnosti nemělo nikdy dělat. Uzavřená povrchová struktura podlahy Quick-Step však zabraňuje ulpívání špíny a prachu na podlaze. Suché čištění pomocí mikrovláknové tkaniny Quick-Step je obvykle dostatečné.

Podlahy se zkosenými hranami se musí nejprve vysát. Čas od času můžete podlahu vyčistit vlhkým či mírně mokrým mopem Quick-Step z mikrovlákna a čisticím prostředkem Quick-Step rozpuštěným ve vodě.

Další informace:


Pomohl vám tento článek?

Děkujeme za váš názor!

Jejda. Něco se pokazilo.

Došlo k neznámé chybě. Zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, obraťte se na nás.


Související články

  • Jak se vyhnu problémům s vlhkostí?
  • Lze laminátovou podlahu Quick-Step položit na stávající podlahu?
  • Mohu použít Quick-Step laminát na verandu?
  • Mohu použít laminátovou podlahu Quick-Step v kombinaci s podlahovým vytápěním nebo chlazením?

Najděte nejbližšího prodejce

Možná už jste našli svou ideální podlahu, nebo se chcete ještě porozhlédnout: Naše rozsáhlá síť prodejců Quick-Step je vždy na dosah.