Jak zvolit správnou podložku pro laminát?

Každý domácí kutil to dobře zná: s chutí do toho, a půl je hotovo! Nejinak je tomu i při instalaci nové laminátové podlahy. Chcete-li správně nainstalovat novou laminátovou podlahu, vůbec nejdůležitější je s chutí, a především správně začít. A jak tedy správně začít? Výběrem správné podložky. Rádi vám vše vysvětlíme.

Jaký typ podložky zvolit?

Pro každou místnost či situaci existuje vhodný typ podložky. Zamyslete se chvilku nad tím, co přesně potřebujete.

  • Jedná se o místnost, ve které se nepohybujete příliš často, jako je ložnice nebo podkroví? Pokud ano, můžete se rozhodnout pro cenově výhodnou podložku Quick-Step Basic Plus.
  • Anebo se chystáte instalovat podlahu v obývacím pokoji či kuchyni, kde je zatížení podstatně vyšší? Potom je lepší zvolit podložku absorbující zvuk, například naši podložku Quick-Step Unisound.
  • Chcete co nejvíce eliminovat hluk kroků a vytvořit klidné prostředí k práci nebo bydlení? V tom případě je podložka Quick-Step Silent Walk přesně tím, co potřebujete.
  • Plánujete instalovat laminátovou podlahu v horním patře domu nebo v bytě? Zamezte šíření přechodového hluku pomocí podložky Quick-Step Transitsound.
  • Jestliže budete laminátovou podlahu pokládat na nerovný podklad nebo ji chcete instalovat na stávající dlažbu, tou nejlepší volbou je podložka Quick-Step Thermolevel: tato podložka vyrovná veškeré nerovnosti podkladu (nerovnosti do max. 4 mm).
Objevte všechny podložky

Pomohl vám tento článek?

Děkujeme za váš názor!

Jejda. Něco se pokazilo.

Došlo k neznámé chybě. Zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, obraťte se na nás.


Najděte nejbližšího prodejce

Možná už jste našli svou ideální podlahu, nebo se chcete ještě porozhlédnout: Naše rozsáhlá síť prodejců Quick-Step je vždy na dosah.