Mohu instalovat vinylovou podlahu Quick-Step na verandě?

Vinylové podlahy nelze instalovat v místnostech, které jsou příliš teplé nebo příliš studené. Proto nejsou ideální pro verandy a jiné nevytápěné prostory.

Vinyl Quick-Step nedoporučujeme instalovat na verandách, v soláriích, obytných vozidlech ani jiných místech, která jsou vystavena velkým teplotním rozdílům.

Naše flexibilní podlahy i podlahy Rigid Vinyl by měly být instalovány ve vytápěných vnitřních prostorech s normálními pokojovými teplotami (mezi 15 °C a 35 °C v případě řady Quick-Step Vinyl a mezi 18 °C a 30 °C v případě řady Quick-Step Rigid Vinyl). Teplota základní podlahy by také měla splňovat tyto parametry: 0 °C až 35 °C v případě flexibilního vinylu, 5 °C až 30 °C v případě podlahy Rigid Vinyl.

Pokud bude vaše vinylová podlaha vystavena přímému slunečnímu záření a teplotám 45 °C nebo vyšším, doporučujeme použít flexibilní vinyl a podložku SunHeat na zarovnaném minerálním podkladu.


Pomohl vám tento článek?

Děkujeme za váš názor!

Jejda. Něco se pokazilo.

Došlo k neznámé chybě. Zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, obraťte se na nás.


Související články

  • Co je vinylová podlaha Quick-Step?
  • Jaký je rozdíl mezi flexibilním a pevným vinylem?
  • Existuje místo, na kterém by neměly být instalovány vinylové podlahy?

Najděte nejbližšího prodejce

Možná už jste našli svou ideální podlahu, nebo se chcete ještě porozhlédnout: Naše rozsáhlá síť prodejců Quick-Step je vždy na dosah.