Go to content Go to search

Najděte si tu nejvhodnější podlahu Alpha Vinyl pro svůj projekt

Je pro vás nejdůležitější rychlá a snadná instalace? Nebo hledáte podlahu, která je vhodná do každé místnosti? Nebo jste snad právě uprostřed renovace? Ať už hledáte cokoli, v kolekci Alpha Vinyl vždy najdete tu pravou podlahu. Tento přehled vás přivede k podlaze, která bude nejvhodnější pro váš projekt.

Hledáte podlahu, která se rychle a snadno instaluje?

Zvolte podlahu Alpha Vinyl s připevněnou podložkou:

Tyto podlahy zaručují:

 • KOMPLETNÍ PODLAHOVÉ ŘEŠENÍ S INTEGROVANOU PODLOŽKOU
  Položit podlahu je rychlejší a jednodušší než kdykoli předtím díky integrované podložce. Vzhledem k tomu, že je podložka připevněná k podlaze, další podložka není nutná. A vedle toho si vaše vysoce kvalitní podlaha poradí s nástrahami každodenního života. Vždy budete rádi za její mimořádnou odolnost proti skvrnám, poškrábání a nárazům.

 • VYSOCE KVALITNÍ INTEGROVANÁ PODLOŽKA
  Integrovaná podložka dokonale přiléhá k prknům nebo dlaždicím, v celé ploše i pod zámkem. Díky tomu zajišťuje dokonalou podporu pro zámkový systém a vylepšuje tlumení hluku.
  Připevněná podložka nabízí nejlepší tlumení hluku, který směřuje do sousedních místností, a proto je ideální volbou pro místnosti v prvním patře a pro byty. Dokonale přiléhá k prknům nebo dlaždicím, takže se nemusíte obávat mezer. Díky tomu zajišťuje dokonalou podporu pro zámkový systém a vylepšuje tlumení hluku. Vedle toho ji lze kombinovat s podlahovým vytápěním a chlazením.

 • RECYKLOVATELNÉ ŘEŠENÍ
  Když nadejde čas, podlahu recyklujeme v rámci našeho výrobního procesu, a to i s integrovanou podložkou.

 

Další informace o podložce Alpha Vinyl Pad Attached


Hledáte podlahu, která je ideální pro renovace?

Zvolte podlahu Alpha Vinyl s tloušťkou 4 mm.

Tyto podlahy zaručují:

 • MIMOŘÁDNĚ TENKÁ PODLAHA
  Tenká prkna nebo dlaždice jsou nejlepší volbou pro renovace. Pravděpodobně nebudete muset odstraňovat stávající podlahu ani zkracovat dveře, aby se pod ně podlaha vešla. A vaše vysoce kvalitní podlaha si poradí s nástrahami každodenního života. Vždy budete rádi za její mimořádnou odolnost proti skvrnám, poškrábání a nárazům.
 • NĚKOLIK VHODNÝCH PODLOŽEK
  Zkombinujte podlahu s jednou ze tří různých podložek, která bude odpovídat vašim konkrétním potřebám. Další informace o podložkách a jejich jedinečných vlastnostech můžete nalézt níže.

 • UDRŽITELNÉ VOLBY
  Naše podložka Heat je vyrobena z udržitelných surovin, včetně rostlinných olejů a minerálních komponentů, jako je křída. Podložky Comfort a Transit jsou vyrobeny z vloček z recyklovaných PET lahví.

 

Vyberte správnou podložku

Když zvolíte podlahu Alpha Vinyl s připevněnou podložkou, vyhnete se nutnosti nejdřív rozvinout podložku.
V případě podlah Alpha Vinyl bez připevněné podložky před položením podlahy nainstalujte jednu z těchto tří podložek.

 • Heat*
  Doporučená podložka pro místnosti, do kterých dopadá hodně přímého slunečního světla, a pro místnosti s podlahovým vytápěním nebo chlazením. Naše podložka Heat také nejlépe tlumí hluk v místnosti. Dále také zaručuje, že si podlaha dlouhodobě uchová své funkční vlastnosti: dlouhodobě poskytuje maximální zvukovou izolaci a dobrou podporu.
 • Transit
  Nejlépe tlumí hluk směřující do sousedních místností (ideální pro první patra a byty). Naše podložka Transit je udržitelná volba, protože je vyrobena převážně z vloček z recyklovaných PET lahví. Lze ji také kombinovat s podlahovým vytápěním a chlazením.
 • Comfort
  Tato univerzální podložka pomáhá vyrovnat stávající podklad. Naše podložka Comfort se hodí do každé místnosti a je udržitelnou volbou, protože je vyrobena z vloček z recyklovaných PET lahví. Lze ji také kombinovat s podlahovým vytápěním a chlazením.

* pro komerční využití s vysokou zátěží je povinné použít naši podložku Heat

Pomohl vám tento článek?
Jak můžeme tento článek vylepšit?

Děkujeme za váš názor!

Jejda. Něco se pokazilo.

Došlo k neznámé chybě. Zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, obraťte se na nás.