Krásná kompozitní dřevěná podlaha

Toužíte po útulném a autentickém interiéru? Nic se nevyrovná přírodní kráse pravého dřeva, zejména ve spojení s pohodlím, které přináší podlahové vytápění. Dřevěné podlahy Quick-Step ladí s každým stylem a budou vás těšit po celý život.

Spustit nástroj RoomViewer >

3 důvody, proč zvolit dřevěnou podlahu Quick-Step

Podlahy z tvrdého dřeva, které se snadno zamykají

Snadné zamknutí

Díky systému Uniclic Multifit položíte podlahu z tvrdého dřeva během chvilky. Po instalaci nejsou nutné žádné dokončovací práce, takže svou novou dřevěnou podlahu můžete začít hned používat.

Podlaha z tvrdého dřeva na celý život

Skutečné dřevo na celý život

Díky sedmi ochranným vrstvám laku vytvrzeného UV zářením nebo dvěma vrstvám modifikovaného oleje jsou podlahy Quick-Step z tvrdého dřeva vysoce odolné proti opotřebení. Značka Quick-Step je zkrátka synonymem kvality. Záruka po celou dobu životnosti by vás tedy neměla překvapit.

Řemeslně zpracované podlahy z tvrdého dřeva vyrobené s péčí

Vyrobeno s péčí

Dřevěné podlahy Quick-Step dodáváme v mnoha tvarech a barvách. Tajemství nespočetných typů dřeva a úchvatných povrchových efektů, od kartáčovaných prken po viditelné řezy pilou, spočívá ve skutečném zaujetí pro design.

Dovolte nám přivést vás k dokonalé podlaze

Dekory podlah z tvrdého dřeva

Najděte si ideální podlahu

Dřevěné podlahy Quick-Step dodáváme v mnoha tvarech a barvách. Objevte množství typů dřeva a nádherné povrchové efekty – od kartáčovaných prken po řezy pilou.

Získejte inspiraci pro podlahy s nástrojem Quick-Step FloorExplorer

Nechte se inspirovat

Vybrat podlahu není snadné. Ovšem s naším nástrojem FloorExplorer to může být: ve třech jednoduchých krocích vám nabídneme přehled dekorů podlah, které se dokonale hodí k vašemu interiéru a osobnosti.

Vše, co potřebujete k stylovému dokončení

Našli jste dokonalou podlahu? Pak je na čase vyhrnout si rukávy a pustit se do vašeho podlahového projektu. Tyto nástroje zajistí, že bude vše probíhat hladce – od instalace a dokončení až po údržbu.

Podlahy z tvrdého dřeva, které se snadno instalují

Rychlá a hladká instalace

Snadno a rychle... Dřevěné podlahy Quick-Step lze instalovat dvěma způsoby: jako plovoucí nebo lepené.

Dokončete svou podlahu z tvrdého dřeva v dokonalém stylu

Dokončení v dokonalém stylu

Vyberte si z bohaté nabídky vysoce kvalitních soklových lišt, které se hodí ke každé podlaze a stylu. Všechny jsou navíc testovány na kvalitu stejně jako naše podlahy.

Bezstarostná údržba podlahy z tvrdého dřeva

Bezstarostná údržba

Dřevěné podlahy Quick-Step jsou nejen krásné, ale také se snadno čistí a udržují.