Vydařená renovace s luxusní vinylovou podlahou Quick-Step Livyn

Doporučení zákazníka

Když se Ruben Deschamps, jeho žena Nes a dvě dcery Renée a Anna přestěhovali do nového domu, ocitli se na začátku nové vzrušující kapitoly jejich života. Něco jim ale tak úplně nesedělo. Bylo to snad tím, že lesklá podlaha v obývacím pokoji, pokrytá bílými dlaždicemi, byla pro jejich vřelou rodinu příliš studená? Ruben se rozhodl najít pro svůj nový domov ideální podlahu a jeho volba padla na luxusní vinylové podlahy Quick-Step Livyn.

Hledání útulnosti a pohodlí

Potřeba hřejivé útulnosti nebyla to jediné, s čím Ruben při hledání nové podlahy počítal. V místech, kde se batolí nebo pobíhají dvě malé děti, se musí podlaha snadno čistit a musí občas zvládnout i hrubší zacházení. Kromě toho je obývací pokoj spojený s kuchyní, takže další nutnou podmínkou byla i voděodolnost.

Teplo dřeva

Po hodinách listování katalogy a procházení internetových stránek nakonec Ruben narazil na luxusní vinylové podlahy Quick-Step Livyn. Tyto vinylové podlahy v sobě spojují hřejivý vzhled dřeva se všemi praktickými výhodami vinylu. Pro Deschampsovy dokonalá volba.

Jakmile vkročíte do našeho domu, hřejivá vinylová podlaha Livyn vás svádí se zout.

Z vysněného domu se stává vysněný domov

„Jakmile vejdete do obývacího pokoje, podlaha Livyn vás láká se zout a projít se po ní naboso,“ říká Ruben. „A protože je tak měkká, dcerky si na ní rády hrají nebo skotačí. Vymalovali jsme také zdi v kuchyni a přemalovali kuchyňské skříňky do nových barev. Z našeho vysněného domu je teď vysněný domov.“

Luxusní vinylovou podhlahou Quick-Step Livyn ,obývací pokoj
Luxusní vinylovou podhlahou Quick-Step Livyn kuchyně

Související Články

09.06.2016

Impressive Ultra: Laminát pro znalce

05.02.2016

Dřevěná podlaha jako dokonalý spojovací prvek

06.08.2015

Vyvolená podlaha Marka Cavendishe