Jak odstranit moč z dřevěné podlahy? 


S domácím mazlíčkem je dům hned mnohem živější. Hraní, mazlení a dovádění: spousta skvělé zábavy. Ovšem chlupatý kamarád může občas udělat loužičku. Není nutné panikařit; existuje jednoduché řešení! Jediné, co potřebujete, je kbelík, mop a čisticí prostředek Quick-Step.


Našli jste loužičku? 

Co nejrychleji vezměte papírové ručníky. Položte je na loužičku, aby absorbovaly vlhkost. Poté vezměte vlhký hadr a místo setřete. 


Přišli jste pozdě a loužička uschla? 

Vezměte hadr na nádobí a skvrnu řádně setřete. Pokud to nepomůže, je čas použít čisticí prostředek Quick-Step. Navlhčete hadr čisticím prostředkem a poté skvrnu hadrem setřete. Můžete použít libovolné množství prostředku, ale povrch je nakonec nutné řádně očistit. Jakmile skvrnu odstraníte, ošetřete podlahu olejem, ale snažte se olej nanést jen na postižené desky. Pokud je podlaha lakovaná, nejlepší řešení je podlahu znovu nalakovat. Podlaha bude znovu jako nová!


Díky tomuto postupu si nemusíte s loužičkami lámat hlavu!

I když víte, že to váš chlupatý kamarád neudělal naschvál, bylo by dobré tomu v budoucnosti zabránit. Tyto rady vám pomohou rychle naučit pejska chodit na záchod venku.

1. Včas pejska venčete a krmte jej každý den ve stejnou dobu.
2. Začíná pejsek čmuchat po bytě? Je na čase ho vyvenčit!
3. Když pejska venčíte, vždy ho vezměte čůrat na stejné místo.
4. Pokaždé, když si venku uleví, odměňte ho.

A je to! Nyní jste připraveni užít si doma hezké chvíle se svým domácím mazlíčkem.


Podívejte se na video

Top