Jo a Karolien si vytvořili
krásnou hlavní ložnici s kolekcí „Impressive“

Jo a Karolien se rozhodli pro velký krok a kompletně proměnili své prostorné podkroví. Díky radám k dekoraci interiérů od společnosti Quick-Step a nejnovější generaci laminátových podlah „Impressive“ dokázali prostor proměnit v krásnou hlavní ložnici. Navštívili jsme je, abychom se podívali, jak se renovace vydařila.

 

Od úložného prostoru k impozantní ložnici

Přestože Jo, Karolien a jejich syn žijí v klidném venkovském městečku Nevele, když přijde na přestavby, překypují energií! Chtěli využít ohromný potenciál, který nabízelo jejich prostorné podkroví, a proto se rozhodli proměnit jej v „hlavní ložnici“. A protože věděli, že každý úspěšný interiér začíná dokonalou podlahou, obrátili se s žádostí o radu na společnost Quick-Step. Na základě své představyë si vybrali laminátovou podlahu, která dokonale odpovídala vzhledu, kterého chtěli dosáhnout. Výsledek: ložnice, ve které se bude krásně snít, s překrásnou kombinací světlých a tmavých odstínů.


Působivá kvalita podlahy

Po návštěvě vzorkovny Quick-Step netrvalo rozhodování dlouho. Zvolili nejlepší vzhled a stejnou kvalitu, které nabízí nejnovější generace laminátových podlah Quick-Step: Impressive. „V kolekci Impressive našli vše, co hledali: autentický vzhled, přírodní texturu, snadnou údržbu… a odolnost proti poškrábání, která je užitečná, když se chtějí po schodech vyšplhat na návštěvu psi,“ říká Karolien. A s pomocí barevného rádce Levis dostaly překvapivý nový odstín i stěny. 
Žádné kompromisy: díky společnosti Quick-Step nyní máme évzhled éi nejvyšší možnou kvalitu.

Spousta prostoru pro experimenty

Quick-Step a Dulux naučili Jo a Karolien dívat se na místnost jako na celek. Rychle zjistili, že existuje spousta možností pro experimenty, a to bez toho, aby museli slevovat ze svého osobního stylu. Společnost Quick-Step nabízí širokou nabídku laminátových, vinylových a dřevěných podlah a každá z nich dokáže dodat místnosti skutečně jedinečný charakter. To platí i pro podkroví Jo a Karolien.  „Ve společnosti Quick-Step jsme našli ideálního partnera pro proměnu tohoto prostoru v krásnou ložnici,“ uzavírá Jo. 

Klikněte sem a podívejte se na podlahu Jo a Karolien:

Quick-Step Laminat Impressive, dub klasický béžový, obývací pokoj

Související Články

17.11.2016

Udržitelná podlaha dokonale odpovídá našemu stylu.

05.02.2016

Dřevěná podlaha jako dokonalý spojovací prvek

09.06.2016

Impressive Ultra: Laminát pro znalce

08.06.2016

Vydařená renovace s podlahou Quick-Step Livyn