KOLEKCE MAJESTIC

DOBŘE VYVÁŽENÝ ZÁKLAD PRO VÁŠ DOMOV

Co mají všichni profesionální atleti společného? Tráví hodiny trénováním stability tělesného jádra, když posilují trupní svaly. Bez ohledu na disciplínu, stabilita jádra je důležitou součástí tréninku. Proč? Protože jádro je základem pro každý pohyb těla. A my si myslíme, že podlaha tvoří základ vašeho domova. Zjistěte, jak značka Quick-Step proměňuje tento základ v odolnou a výkonnou součást interiéru.

Majestic: výjimečná vytrvalost …

Co se vytrvalosti týče, kolekce Majestic má rozhodně náskok před pelotonem. Všechny podlahy v této kolekci mají vrchní vrstvu odolnou proti poškrábání a jsou opatřeny sofistikovanou vrstvou Hydro-Seal, díky které je celá kolekce také voděodolná. Podlahy Majestic jsou vhodné pro každou místnost v domě – dokonce i pro kuchyň nebo koupelnu!


… a zlatá medaile za vzhled

Prkna laminátové kolekce Majestic jsou delší a širší než prkna tradičních laminátových podlah, díky čemuž dodají vašemu domovu prostorný a luxusní vzhled. Přirozené linie a drážkování skutečného dřeva jsou napodobené tak dokonale, že je téměř nemožné rozeznat laminát od opravdového dřeva. Značka Quick-Step přináší všechny výhody laminátové podlahy s estetickými vlastnostmi skutečného dřeva. Opravdu dobře vytrénovaná podlaha.

PROČ SI ZAMILUJETE LAMINÁTOVOU PODLAHU MAJESTIC...

Quick-Step laminátovou podlahu Majestic, vynikající odolnost proti poškrábání

VYNIKAJÍCÍ
>ODOLNOST PROTI POŠKRÁBÁNÍ

Díky patentované povrchové vrstvě Scratch Guard jsou laminátové podlahy Quick-Step až 10krát odolnější proti poškrábání.

Quick-Step laminátovou podlahu Majestic, mimořádně voděodolné

MIMOŘÁDNĚ
VODĚODOLNÉ

Podlahy Majestic jsou opatřeny jedinečnou voděodpudivou vrstvou Hydroseal, což zaručuje dokonalou voděodolnost, takže se skvěle hodí do kuchyní a koupelen.

Quick-Step laminátovou podlahu Majestic, extra dlouhé a extra široké

EXTRA DLOUHÉ
A EXTRA ŠIROKÉ

Luxusně dlouhá a velkoryse široká prkna (205 cm x 24 cm) dodají vašemu domovu prostorný dojem.

Quick-Step laminátovou podlahu Majestic, dokonale přirozený vzhled

DOKONALE
PŘIROZENÝ VZHLED

Kolekce Majestic zvýrazňuje nejpůsobivější struktury a autentické drážkování přírodního dřeva.


SEZNAMTE SE BLÍŽE S KOLEKCÍ MAJESTIC:

Top