Oblíbená podlaha Daniela Martina: Dub Karamel Olejovaný (Imperio)


Požádali jsme jezdce týmu Quick-Step Floors Daniela Martina, aby si s pomocí FloorExploreru vytvořil podlahu pro interiér svých snů. Výsledek? Dubová podlaha z parketové kolekce Imperio!
 
Daniel Martin je jedním z nejúžasnějších jezdců v pelotonu. Britský Ir a synovec někdejšího vítěze Tour de France Stephena Rocheho se svým talentem pro jízdu do kopce a svou explozivní akcelerací vyhrál klasické jednodenní závody jako Liège–Bastogne–Liège (2013) nebo Tour of Lombardy (2014). Martin obstojí ale i v delších závodech.
Je to jedinečný jezdec, který závodí s intuicí a který se nikdy nebojí přejít do ofenzivy. Nejpřirozeněji se cítí v zelené, hornaté krajině klasických valonských závodů, nepřekvapí proto, že „Dan“ si přírodu rád vnese i do svého interiéru. Miluje vzhled exotického ostrůvku, pro který je charakteristické použití autentických materiálů ve spojení s velkými květinovými potisky na stěnách.
Podle nástroje Quick-Step FloorExplorer je parketová podlaha Imperio ‘Dub Karamel Olejovaný’ ideální volbou. “Naštěstí ji také mám doma,” směje se Martin. Prkna Imperio obsahují spoustu suků, které podlaze z tvrdého dřeva dodávají charakteristický vzhled. Podlahy Imperio vyzařují kvalitu a styl, jasně vyjadřují řemeslné kvality skutečného dřeva a působí neméně autenticky. Drážky kolem suků ještě více zdůrazňují efekt velkých prken. Jedinečná podlaha pro jedinečného jezdce!

©BrakeThroughMedia
Top