Přechod na vertikální směr:
nainstalujte vinylovou podlahu Quick-Step na zeď

Sníte o rozšíření krásného vzoru vinylové podlahy na stěny svého interiéru? Společnost Quick-Step, s pomocí odborníků na lepidla ve společnosti Mapei, přeměňuje tuto fantazii v realitu s vinylovými podlahami, které lze použít na zdech – dokonce i ve sprchách.

Podlaha je jedním z nejdůležitějších prvků místnosti, protože ovlivňuje celkovou atmosféru místnosti stejně jako – nebo více než – jakákoli jednotlivá stěna. Mnoho designérů volí harmonické rozšíření vzoru podlahy jako 5. stěny na jednu nebo více zdí interiéru. To vede k větší stylové jednotnosti a může tak být dosaženo pocitu většího prostoru.

Jak začít

Díky spolupráci se společností Mapei nyní můžete nainstalovat vodotěsnou, zárukou chráněnou vinylovou podlahu Quick-Step na svislé plochy, a to včetně sprch. Povrch odpovídá protiskluzové kategorii R11. Získáte tak ještě více kreativní volnosti pro vytvoření prostoru, který překonává očekávání v každém směru.

Všechny vinylové podlahy

Než začnete

  • Nejdříve si vyberte jednu z našich lepených vinylových podlah inspirovaných přírodním kamenem a dřevem.
  • Budete potřebovat vhodné lepidlo. Pro suché prostředí doporučujeme naše lepidlo Quick-Step. Pro prostředí vystavené vodě (např. sprchy) doporučujeme lepidlo Mapei Ultrabond MS.
  • Začněte rovným povrchem pro dobrou adhezi.

Pokládka

  • Pokud instalujete vinylovou podlahu sami, vyhledejte informace v našich detailních pokynech pro instalaci.
  • Pokud instalujete podlahu na stěny sprchy, doporučujeme využít služeb profesionála, který má k dispozici vhodné produkty značky Mapei.
  • Vinylové podlahy Quick-Step nejsou vhodné k použití na stěnách saun ani tureckých lázní.

Všechny vinylové podlahy

Objevte všechny vinylové podlahy Quick-Step vhodné k použití na zdech:

Spustit nástroj RoomViewer >