Překvapivý design podlahy dotváří
renovační sen Joyce 


Když Joyce s manželem na konci roku 2016 koupili dům, jedna věc byla jistá – měli před sebou hodně práce. Měli jasnou představu o tom, jak by měl jejich dům snů vypadat, a tak se dali do práce. Věděli přitom, že výměna podlahy je jednou z mnoha věcí, které je nutné udělat.

Hledání dokonalé podlahy nějakou dobu trvalo, Joyce a Fabian museli vzít v úvahu několik věcí. Nechtěli jen velká, široká prkna, ale také podlahu, která je vhodná pro podlahové vytápění a která dokáže odolat jejich dvěma psům. Co se stylu týče, chtěli něco, co se bude dokonale hodit do jejich vřelého, moderního skandinávského interiéru.
Porovnávání a zkoušky

Joyce a Fabian navštívili řadu obchodů, aby porovnali různé značky. „Zvolení dokonalé podlahy nebyl jednoduchý úkol. Můžete si vybrat z tolika různých barev a odstínů,“ vysvětluje Joyce. „Přinesli jsme si domů několik vzorků, abychom se mohli rozhodnout. Nakonec jsme zvolili vinylovou kolekci Balance, konkrétně barvu dub drift béžový. Rozměry a barvou to bylo přesně to, co jsme hledali.“ 

Joyce a Fabian se zamilovali do vzoru rybí kost, a proto se rozhodli pro lepenou verzi. „Náš prodejce, Woontheater De Eclips, nám dal krabici prken, abychom si mohli vzor vyzkoušet v našem obývacím pokoji,“ pokračuje Joyce. „O vzoru rybí kost jsme hodně přemýšleli a zvažovali jsme, jestli není příliš riskantní. Co když se nám vzor přestane líbit? Výsledek byl ale fantastický. Pokladači odvedli skvělou práci a podlaha se nám stále líbí!“

Pokud se chcete dozvědět více o podlaze, kterou si Joyce a Fabian vybrali, podívejte se na řadu Balance Glue Plus od společnosti Quick-Step. Zajímá vás zbytek domova Joyce? Podívejte se na její Instagram!

 

Prohlédněte si tuto podlahu zde >

 

© Fotografie: Joyce: https://www.instagram.com/joycewvw/

Související Články

24.10.2017

Malene našla dokonalou podlahu pro dům snů na kopci

30.05.2017

Kreativní podlahy s těmito úžasnými podlahovými vzory

01.05.2017

Jo a Karolien si vytvořili krásnou hlavní ložnici s kolekcí „Impressive“