Podlahové desky jsou populárním řešením podlah

Podlahové desky: chytré řešení podlahy

Podlahové desky byly vždy populárním řešením podlah a s moderními inovacemi jsou jen zajímavější. Která možnost se vám zamlouvá nejvíc?

Proč by měly být podlahové desky vaší první volbou

Podlahové desky byly populárním řešením podlah celé věky, od dřevěných podlah ve středověkých hradech po rafinované parkety ve Versailles. Obvykle jsou vyrobeny ze skutečného dřeva, ale existují i jiné možnosti: například laminát nebo vinyl. I v dřevěném provedení můžeme vidět rozdíly mezi podlahovými deskami z masivního dřeva a kompozitního dřeva.

Neustále rostoucí oblibě podlahových desek nahrává jejich nadčasový charakter a široká řada možností. Od rustikálních po minimalistické a moderní – na výběr jsou podlahové desky pro každý styl interiéru. S moderními inovacemi, jako je snadno použitelný zámkový systém, jsou ještě žádanější.

Prohlédněte si všechny podlahové desky Quick-Step


Podlahové desky nabízejí nekonečné možnosti

Nekonečné možnosti

Podlahové desky jsou k dispozici téměř v nekonečné řadě barev a stylů, takže lze nalézt tu pravou pro každý styl i vkus. Voděodolné podlahové desky, jako jsou vinyl a laminát, lze dokonce použít v kuchyních a koupelnách.


Podlahové desky Quick-Step jsou odolné proti poškrábání, skvrnám a vodě

Bez potíží

Podlahové desky Quick-Step se snadno udržují a instalují. Díky inovativnímu zámkovému systému lze naše laminátové, vinylové a dřevěné podlahové desky instalovat bez hřebíků a lepidla.


Vinylové podlahy jsou doprovázeny dlouhodobou zárukou

Dlouhodobá záruka

Na vysoce kvalitní laminátové, vinylové a dřevěné podlahy Quick-Step je poskytována dlouhodobá záruka od 20 let až po záruku po celou dobu životnosti.

Zobrazit všechny podlahové desky

Více informací: