proč je vinylová podlaha nejlepší volbou pro vaši kuchyň

Proč je vinylová podlaha dokonalou volbou pro vaši kuchyň

Keramické a porcelánové dlaždice byly dlouho standardní podlahou do kuchyně. Dnes jsou ovšem rychle nahrazovány luxusními vinylovými prkny a dlaždicemi. Proč? Protože nabízejí jedinečné výhody, díky kterým jsou výjimečně vhodné pro prostory, ve kterých je důležité snadné čištění.

5 důvodů, proč pro vaši kuchyň zvolit vinylovou podlahu


Proč je vinylová podlaha dokonalou volbou pro vaši kuchyň, snadné čištění

Snadné čištění

Kuchyně se obvykle velmi rychle špiní. Vinyl se snadno zametá, luxuje a stírá, což znamená, že budete mít čistou podlahu během chvilky. Pokud máte rádi snadnou údržbu, pak je tato podlaha přesně pro vás, a to i díky její odolnosti proti skvrnám.


Proč je vinylová podlaha dokonalou volbou pro vaši kuchyň, neochvějná kvalita

Neochvějná kvalita

Kuchyňské podlahy neustále čelí mnoha zkouškám. Ostrý nůž padající ostřím dolů, rozlité pití z přenášené skleničky, podlaha v kuchyni by mohla vyprávět. Díky patentované ochranné technologii Scratch Guard ale vinylové kuchyňské podlahy snadno vydrží všechny zkoušky.


Proč je vinylová podlaha dokonalou volbou pro vaši kuchyň, odolná proti vlhkosti

Odolná proti vlhkosti

Vinylové podlahy jsou voděodolné, proto nedochází k jejich poškození a snadněji se čistí. Vedle kuchyně je tak vinyl vhodnou podlahou i do koupelny.


Proč je vinylová podlaha dokonalou volbou pro vaši kuchyň, ideální pro renovace

Ideální pro renovace

Podobně jako koupelny, kuchyně jsou často ústředním bodem při renovačních projektech. Díky tenkosti a snadné instalaci vinylu jde o dokonalou podlahu pro každý projekt. Často ji můžete dokonce položit přes stávající podlahu.


Proč je vinylová podlaha dokonalou volbou pro vaši kuchyň, skutečně atraktivní

Skutečně atraktivní

Vinyl je ideální volbou pro otevřené prostory, což znamená, že můžete použít stejnou podlahu v otevřené kuchyni, jídelně a obývacím pokoji. Kvůli praktickým výhodám nemusíte slevovat na dobrém vzhledu a ani naopak!

Prohlédněte si všechny naše vinylové podlahy