Zajímavé alternativy pro korkové podlahy

Zajímavé alternativy pro korkové podlahy

Korkové podlahy se používají už velmi dlouho, ale přestože nabízejí několik výhod, věříme, že existuje lepší alternativa: vinyl. Tady jsou důvody.

Korková podlaha? A co takhle tato sofistikovaná alternativa...

Korková podlaha je velká klasika, která se neustále vrací. A není divu: má několik podstatných výhod. Například to, že korek je měkký a teplý pod nohama, je hypoalergenní a snadno se udržuje.

Má ovšem i určité nevýhody. Materiál je křehký a náchylný k poškození poškrábáním a opotřebením, snadno ztrácí barvu a ani nemluvě o tom, co se stane, když je delší dobu vystaven vodě… Neexistuje pro něj ale žádná alternativa, že? Špatně! Vinylová prkna a dlaždice nabízejí stejné výhody jako korková podlaha, a to bez těchto nevýhod.

Ano, chci se dovědět více o vinylu


Vinylové podlahy nabízejí nekonečné možnosti

Nekonečné možnosti

Vinylové podlahy jsou k dispozici téměř v nekonečné řadě barev a stylů, takže lze nalézt tu pravou pro každý styl i vkus. A co více, díky odolnosti proti vodě lze vinyl instalovat v každé místnosti, a to včetně koupelen a kuchyní.


Vinylové podlahy jsou odolné proti poškrábání, skvrnám a vodě

Maximální výkon

Vinyl je skutečně kompletní podlaha. Jeho vynikající odolnost proti poškrábání, skvrnám a vodě znamená, že je dokonalý pro každodenní používání, zatímco jeho kompatibilita s podlahovým vytápěním nabízí extra úroveň pohodlí.


Vinylové podlahy se snadno čistí

Bez potíží

S vinylovou podlahou Quick-Step si ulevíte. Snadno se udržuje a instaluje. Spojení jejího inovativního zámkového systému a možnosti instalace na stávající podlahu ve skutečnosti dělají z podlahy Alpha Vinyl dokonalou volbu pro renovace.


Vinylové podlahy jsou doprovázeny dlouhodobou zárukou

Dlouhodobá záruka

Na vysoce kvalitní vinylové podlahy Quick-Step je poskytována dlouhodobá záruka až na 25 let.

Prohlédněte si všechny vinylové podlahy

Související Články

06.03.2019

Proč je vinylová podlaha dokonalou volbou pro vaši kuchyň

05.03.2019

Proč je vinylová podlaha dokonalou volbou pro vaši koupelnu