Kuchyňská podlaha pro domácnost v době po pandemii

Kuchyňská podlaha pro domácnost v době po pandemii

Nikdy jsme nestrávili tolik času doma jako v posledním roce a půl. Naše kuchyně se postupně staly skutečnými „obývacími pokoji“ a pojem obytná kuchyně se rychle ujal. Tento rušný a multifunkční prostor od nás ovšem vyžaduje, abychom se také znovu zamysleli nad nejvhodnější podlahou. Alpha Vinyl, naše ultra pevná podlaha odolná proti vodě a opotřebení, je právě tím typem podlahy, který splňuje všechny požadavky.

V časech našich prarodičů byla kuchyně jednoduše malou, funkční místností společně s oddělenou jídelnou a formálnějším „obývacím pokojem“ pro hosty. V dnešní době je oblíbenější pojetí otevřené kuchyně. A právě proto většina dnešních kuchyní bez jasného předělu volně přechází do zbývajícího obytného prostoru.

Oplývá stylem a praktičností: objevte Alpha Vinyl.

 

 

Setkávání a jídlo

Během covidové krize se kuchyně doslova staly našimi novými obývacími pokoji. Kuchyňský stůl nebyl pouze místem k jezení, ale fungoval přes den jako pracovní stůl nebo dokonce jako (virtuální) zasedací místnost. Po večerech se kuchyňský ostrov stával místem, kde jsme trávili čas, setkávali se a povídali si o uplynulém dni. Dokonce i dnes, kdy je pandemie (doufejme) u konce, zůstává kuchyně tlukoucím srdcem našich domovů.

Výrazná a vyrovnaná

Tento vývoj „kuchyně jako obytného prostoru“ rovněž vysvětluje, proč do interiérů našich kuchyní pronikly také všeobecné trendy v podobě organických tvarů, výrazných barev a přírodních materiálů jako dřevo a kámen. Černé akcenty, měkké pastelové odstíny, jako jsou popelavě růžová, mátově zelená a světle modrá, značí rozchod s klasickými tóny bílé. Možné jsou také odvážné kombinace s rezavou, korálovou a měděnou, pokud ovšem harmonicky doplňují zbytek interiéru.

Kvůli posílení pocitu harmonie se mnozí rozhodují pro jednolitou podlahu, která volně pokračuje až do kuchyně. Nesmíme zapomínat také na funkčnost. Možná, že jste velkým fanouškem podlah z tvrdého dřeva nebo dlažby, pro svou kuchyni však budete potřebovat podlahu, která je pevná, jednoduše se udržuje a je voděodolná.

  


Jak si vybrat ideální kuchyňskou podlahu.

Nechte ve své kuchyni dominovat podlahu Alpha Vinyl

 

Chcete zkombinovat autentický vzhled a dojem opravdového dřeva či dlažby s praktickými výhodami materiálu, jako je vinyl, který se jednoduše používá a má vynikající funkční vlastnosti? Máme skvělou zprávu – náš Alpha Vinyl právě tohle dokáže. Kromě toho, že nabízí dokonale věrohodný vzhled přírodního kamene či dřeva, se tato podlaha značky Quick-Step může pochlubit ochrannou vrstvou, která je odolná proti skvrnám a poškrábání. Silné jádro ve středu prken zajišťuje, že se tyto podlahy rovněž vypořádají s nějakým tím nárazem.

Pokud jde o jednoduchost používání, podlahu Alpha Vinyl v tomto ohledu nic nepřekoná. Kombinace vodotěsného zámkového systému a voděodolné technologie zajišťuje 100% vodotěsnost. Nemusíte se tak například obávat rozlité vody či momentů, kdy se večírek vymkne z rukou, protože se vše dá velmi jednoduše vyčistit. Koneckonců, máme-li obývat svou kuchyň, můžeme si rovněž dopřát její bezúdržbové užívání.


  

Jste překvapeni výhodami Alpha Vinylu? Najděte si svůj oblíbený styl:

Prozkoumejte Alpha Vinyl