Podlahové desky: chytré řešení podlahy pro váš domov

Podlahové desky byly vždy populárním řešením podlah a s nejnovějšími moderními inovacemi jsou ještě zajímavější. Ať už dáváte přednost autentickým dřevěným podlahovým deskám nebo si vyberete laminátové či vinylové podlahy s přírodním vzhledem, podlahové desky vždy vyvolají okouzlující atmosféru. A díky jednoduchému systému Quick-Step Uniclic si je můžete snadno nainstalovat sami během pouhého jednoho dne!

Dřevěné podlahové desky – nadčasová autentičnost

Dřevěné podlahové desky jsou s námi již celé věky – a to je správně! Čistota a nadčasová autentičnost skutečných dřevěných podlahových desek je nepřekonatelná. Kromě okouzlujícího charakteru přírodního dřeva má každé prkno svou vlastní jedinečnou identitu. A samozřejmě, příjemný dotyk pravé dřevěné desky předá každé místnosti hřejivý pocit domova.

Získejte vytříbený či minimalistický vzhled dubu a šedých podlahových desek.

Již po mnoho let zdokonalujeme a vylepšujeme odolnost a pohodlí našich dřevěných podlahových desek. A výsledek? Široká nabídka krásných kolekcí, které zvyšují laťku designu podlah – máme vždy něco vhodného pro každý styl interiéru. Ať už máte rádi dubové podlahové desky s luxusním vzorem rybí kosti nebo dáváte přednost skandinávskému minimalismu šedých podlahových desek, kolekce podlah Quick-Step mají něco pro každý vkus.

Získejte vytříbený či minimalistický vzhled dubu a šedých podlahových desek.

Objevte naše dřevěné podlahové desky

Laminátové podlahové desky – sofistikovaný design podlah

Milujete vzhled dřeva, ale nemáte dostatečný rozpočet na luxusní dřevěnou podlahu? Laminátové podlahy mohou být také luxusním, ale levnějším řešením! Při porovnání vzhledu a pocitu laminátových podlahových desek Quick-Step s pravým dřevem, opravdu není snadné najít rozdíly. Dekory podlah jsou dokonale vyladěné, vypadají úžasně realisticky a jsou k dispozici v téměř nekonečné nabídce barev a stylů. S laminátovými podlahovými deskami Quick-Step (a díky propracovanému systému Uniclic) v podstatě nebudete mít žádné starosti: instalace bude rychlá a bezproblémová a konečný výsledek bude krásně jednotný.

Objevte naše laminátové podlahové desky

Vinylové podlahové desky – pro vzhled dřeva s odolností vůči vodě

Pokud milujete vzhled opravdového dřeva, ale potřebujete podlahu, která zvládne i nějakou vodu, vinylové podlahové desky Quick-Step jsou přesně tím, co hledáte. Naše vinylové podlahové desky v sobě spojují špičkovou úroveň detailů našich laminátových podlahových desek se špičkovou praktičností: jsou 100% voděodolné. Díky tomu jsou ideálními kandidáty pro koupelny a kuchyně – i když pro tyto účely lze využít také většinu z naší kolekce laminátových podlah.

Vinylové podlahové desky – pro vzhled dřeva s odolností vůči vodě

Díky jejich měkkému povrchu vinylové podlahové desky nabízí také velmi hřejivý a příjemný pocit na dotek, který je srovnatelný s opravdovou dřevěnou podlahou. Se správnou podložkou můžete nainstalovat vinylové podlahové desky Quick-Step tak, aby „plavaly“ nad podkladní vrstvou. Proto, stejně jako tomu je u našich dřevěných a laminátových podlahových desek, jsou perfektním řešením pro kutily.

Objevte naše vinylové podlahové desky

Podlahové desky Quick-Step – dlouhodobá záruka

S vrchní vrstvou velmi odolnou vůči poškrábání (laminátové a vinylové podlahové desky) a špičkovým olejovaným či lakovaným povrchem (dřevěné podlahové desky) je každý výrobek Quick-Step navržen pro dlouhé roky radosti. Vysoce kvalitní laminátové, vinylové a dřevěné podlahy Quick-Step nají dlouhodobou záruku počínaje 20 lety, a může být až po celou dobu životnosti.

Objevte všechny podlahové desky

Související Články

15.07.2021

Plovoucí podlaha versus lepená instalace: klady a zápory

15.07.2021

Celková cena laminátové, dřevěné a vinylové podlahy: přehled