Vinylová podlaha se zámky: dokonalá podlaha pro domácí kutily

Vinylové podlahy se vyrábějí v mnoha různých tvarech a designech: od prken, která jsou k nerozeznání od pravého dřeva, až po dlaždice s kamennými motivy. Způsob montáže závisí na typu vinylové podlahy, který si vyberete. Tradiční lepená vinylová podlaha vyžaduje rovný povrch a určité dovednosti – nebo pomoc odborníka. Instalace vinylové podlahy se zámky je však natolik jednoduchá, že ji hravě zvládne každý domácí kutil.

Objevte všechny vinylové podlahy se zámkem

Dokonalá podlaha pro domácí kutily

Díky systému Uniclic je pokládání vinylové podlahy se zámky, stejně jako laminátové podlahy, velmi jednoduché! Jediné, co k tomu potřebujete, je kvalitní odlamovací nůž k oříznutí prken na potřebnou velikost, správná podložka a rovný podklad. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s montáží ani lepidlo! Naše prkna z pevného vinylu můžete pokládat i na stávající podlahu, díky čemuž zkrátíte přípravné práce na minimum.

 
 

Všestranné použití

Správně položená vinylová podlaha se zámky je dokonale voděodolná. Díky tomu je oblíbeným řešením pro kuchyně a koupelny, kde se podlaha často dostává do styku s vodou. Žádná vlhkost nedokáže proniknout přes spoje, díky čemuž si vaše vinylová podlaha se zámky zachová svůj dokonalý vzhled. Kromě toho je vinylová podlaha měkká, teplá, při chůzi má dokonalé akustické vlastnosti a pro získání maximálního pohodlí ji můžete kombinovat s podlahovým vytápěním.

Jak vytvořit interiér pro milovníky všeho přírodního

Výhody vinylové podlahy Quick-Step se zámky

  • Snadná instalace
  • Vyžaduje minimální přípravu
  • Vodotěsné
  • Kompatibilní s podlahovým vytápěním

Prohlédněte si všechny vinylové podlahy se zámkem

Související Články

03.07.2020

Dokonalá podlaha do kuchyně: vinyl nebo keramika

02.12.2019

Podrobné srovnání laminátových a vinylových podlah