Podlaha z linolea…a co zkusit alternativu?

Linoleum je dobrou volbou při výběru podlahy. Vypadá přirozeně, má dlouhou životnost, ale musíte ho voskovat, aby vypadalo stále dobře. Víte o tom, že existují některé praktické a velmi výhodné alternativy, jako je vinyl nebo laminát?

Vypadá podle vás linoleum příliš sterilně či industriálně? Možná byste měli uvažovat o jiných odolných podlahových materiálech, jako je laminát nebo vinyl.Teplý a jemný vinyl

Vynikající alternativou je vinyl – odolný, pohlcuje zvuky, hypoalergenní. Narozdíl od linolea, které vyžaduje ruce odborníka, si vinyl můžete instalovat sami a přitom ušetřit čas a peníze. Navíc působí opravdu teplým a jemným dojmem. Díky voděodolné svrchní vrstvě se vinylová podlaha také snadno udržuje.

Univerzální a voděodolný laminát

Uvažovali jste o laminátu jako o alternativě linolea? Budete překvapeni, kolik se nabízí možností barev, velikostí prken, drážek. Věděli jste, že některé současné laminátové podlahy jsou 100% voděodolné? Kolekce Impressive Ultra například nejen vypadá, ale je na omak velmi přirozená. Běžte se přesvědčit – budete překvapeni!

Snadná instalace a údržba

Jak laminát, tak vinyl mají další výhody. Snadno se instalují, mají zacvakávací systém a můžete je udržovat s minimálním úsilím. Na co ještě čekáte?

Chcete se dozvědět víc? Vyzkoušejte našeho Rádce pro výběr podlah.

Top