Čtyři jasné důvody, proč si vybrat plovoucí podlahu

Plovoucí podlahy v kostce? Instalace plovoucí podlahy nevyžaduje žádné hřebíky ani lepidlo k přichycení prken k podkladu. To je hlavní důvod, proč se vám bude líbit.1 – Jednoduchá instalace

Jste typickým kutilem? Plovoucí podlahy – z laminátu, tvrdého dřeva nebo vinylu – jsou pro vás to pravé. Zatímco se například tradiční podlaha z tvrdého dřeva těžko přibíjí, plovoucí podlahové desky můžete nainstalovat během chvilky tak, že připevníte jednu k druhé. Nepříjemné lepení vinylových a laminátových podlah je dnes již minulostí.

2 – Okamžitě připravená k použití

Jakmile jste nainstalovali plovoucí podlahu, nemusíte čekat celé hodiny na to, abyste se po ní prošli. Proč čekat do zítřka, když si můžete užívat svou podlahu už dnes?


3 – Snadná renovace

Koupili jste si dům, který stále vyžaduje mnoho práce? Plovoucí podlahy jsou skvělým materiálem pro renovace. Můžete je snadno nainstalovat na stávající podlahu (podle její kvality a tloušťky). Kromě úspory času a úsilí vám plovoucí podlahy také umožní snížit náklady na renovaci.

4 – Změna prostředí? Žádný problém!

Pokud se chcete přestěhovat do jiného domu, proč si neodnést i podlahu? Desky plovoucí podlahy můžete snadno odstranit a později znovu nainstalovat. Nahrazení poškozené podlahové desky se taktéž stává snadným a laciným úkolem. Jste připraveni vzít věci do svých rukou? Podívejte se na toto praktické video o tom, jak instalovat plovoucí podlahu Quick-Step.
Top