Dokonalá podlaha pro všechny vaše plány na zařízení nového podkroví

Mít tak vlastní malé patro, ještě jednu ložnici, místo pro poslech hudby … Sníte o kousku místa navíc a máte plnou hlavu plánů, jak byste jej využili? Přebudujte půdu a uvidíte, že to bude to pravé, co jste hledali. Dejte svým novým myšlenkám pevný základ s pomocí Quick-Step.Dobrá příprava je polovinou úspěchu

Předtím, než se vám podaří přebudovat podkroví na perfektní místnost pro svůj koníček nebo romantickou ložnici pro hosty, musíte plánovat. Je střešní konstrukce dostatečně dobrá a střecha odizolovaná? Je prostor pod šikmou střechou dostatečně velký? Máte schodiště, které umožňuje snadný přístup na půdu? Mají staré podlahy dostatečnou nosnost pro vaše nové plány? Dobře zvažte všechny tyto požadavky.

Je čas vyhrnout si rukávy

Jakmile si ve věcech uděláte jasno, je čas začít. Víte, co je základem jakékoliv úspěšné rekonstrukce podkroví? Správná podlaha! A zde vstupuje do hry Quick-Step. Svou starou podlahu nemusíte vyhazovat. Quick-Step má podlahy tak tenké, že je můžete instalovat přímo na svou starou podlahu. Pokud není podlaha úplně rovná, pomůže vám vhodná podkladová vrstva.


Laminát nebo vinyl?

Laminát a vinyl patří mezi odolné materiály, které se snadno udržují. Můžete si vybrat jakoukoliv velikost, tvar a barvu. Laminát je ekologický a odolný vůči poškrábání. Vinylové podlahy jsou zas voděodolné a když po nich chodíte, neslyšíte žádné praskání. Ať si vyberete jakoukoliv z nich, naše kvalita je vždy zajištěna. Kvůli snadnějšímu výběru pro vás Quick-Step připravil porovnání jejich výhod.

Potřebujete inspiraci pro zařízení interiéru? Podívejte se na náš virtuální showroom!