Výběr ideální podlahy do vaší kuchyně

Pokud je v domě jedno místo, které toho má hodně vydržet, je to rozhodně vaše kuchyně. Může se stát, že vám z ruky vyklouzne šálek kávy nebo – v horším případě – láhev olivového oleje. Vaše podlaha by na to měla být připravená! Jak ale získat jistotu, že tato podlaha vydrží nejméně tak dlouho jako vaše kuchyně?Ochranná svrchní vrstva

Na mnohých typech podlahy se velmi rychle objeví známky opotřebení. Zabránit tomu může silná svrchní vrstva. Všechny laminátové podlahy Quick-Step jsou pokryty ultra-ochrannou vrstvou „ScratchGuard“, která ve srovnání s jinými podlahami zvyšuje jejich odolnost až desetkrát. Jádrové laminátové desky, které jsou vysoce odolné vůči nárazu, navíc nabízejí tu nejlepší ochranu proti poškození způsobenému padajícími předměty.

Odolné proti vodě

Díky lepeným, voděodolným základovým deskám a systému „click“, který zajišťuje pevnost v tahu, nabízejí laminátové podlahy Quick-Step vynikající ochranu proti vlhkosti povrchu způsobené například rozlitými nápoji*. Vysoce kvalitní vinylové podlahy Quick-Step Livyn jsou 100% vodotěsné. Panely Livyn se zacvakávají do sebe pomocí důmyslného systému Uniclic, který nepropustí ani kapku vody.


Snadná údržba

Často míváme mnoho práce, a proto chceme domov, který se snadno uklízí. Je dobré vědět, že podlahy s hermeticky uzavřeným povrchem, jako jsou laminátové podlahy a podlahy Livyn značky Quick-Step, zabraňují hromadění špíny a prachu. Můžete je jednoduše vyčistit utěrkou z mikrovlákna.

Podlaha Quick-Step, ideální volba

Jak laminátové, tak vinylové podlahy Livyn Quick-Step vynikají svou kvalitou a nabízejí bezstarostné užívání. Důkaz? Vaše nová podlaha s 20 nebo 25letou zárukou. Podívejte se na naše webové stránky a pod heslem Laminát a Livyn si najděte tu nejvhodnější podlahu.

*Tato funkce není k dispozici u laminátových podlah Creo a Classic.

Top