Jak opravit podlahu z laminátu nebo tvrdého dřeva

Podlahy Quick-Step jsou za všech podmínek velmi odolné. Nehoda se však může stát, a proto je dobré vědět, že si můžete svou podlahu z laminátu nebo tvrdého dřeva opravit sami. Quick-Step vám krok za krokem ukáže jak.Praktická opravářská sada

Škrábance či malé praskliny se mohou proměnit v deformace, a zkrátit tak životnost vaší podlahy z laminátu nebo tvrdého dřeva. Malé poškození je naštěstí možné opravit pomocí opravářské sady Quick-Step, která obsahuje tavící nůž, čistící hřeben a několik voskových bloků.

Malé nebo velké poškození

K opravě malého poškození jednoduše použijte jeden z kusů vosku v opravářské sadě Quick-Step, pomocí něhož obnovíte původní barvu poškozených prken podlahy. Velké poškození však možná bude vyžadovat výměnu jednoho nebo více prken. Díky patentovaným systémům Uniclic a Uniclic Multifit to pro vás bude úplná hračka.


Dívejte se a učte se

Zahlédli jste škrábanec nebo prasklinu? Malé poškození se snažte opravit co nejdříve. Podívejte se na toto instruktážní video, jak použít opravářskou sadu Quick-Step. Svou podlahu budete mít opravenou během chvilky. Pokud nevíte, které voskové barvy máte zamíchat, abyste mohli opravit barvu své podlahy, jednoduše se podívejte na tuto podrobnou tabulku barev.

Top