Jak přežít a prožít svátky s vánočním stromečkem Jak zabránit poškození podlahy během vánoc

Přinesete si vánoční stromeček a stane se vám to nejhorší… Co to bude? Co kdyby…


How to save your floor from a christmas tree disaster?


1 —Přeceníte vlastní síly

Vánoční stromeček váží od 15 do 20 kg. Tak velká věc je těžká pro vás i pro vaši podlahu. Netvařte se jako silák a pozvěte si na pomoc rodinu či přátele. Bude to lepší, než vláčet stromeček po zemi do domu a poškrábat si podlahu!

2 — Spletete si vánoční stromeček s největším stromem na světě

„Kup něco velkého“, řeknou vám. „Bude to krásné“… To ano, pokud neumístíte stromeček do nejtěžšího stojanu, jaký se dá koupit. Nevybírejte si stojan, který by se hodil pro největší strom na světě. Vaše podlaha unese jeho váhu i tak.

3 — Spletete si stojan na vánoční stromeček s bazénem

Aby byl váš vánoční stromeček krásný a zelený, budete jej muset pravidelně zalévat. Dávejte si však pozor, abyste to nepřehnali. Až budete zalévat, zkuste si představit, jak přebytečná voda zatéká do podlahy. Snad vás napadne včas odložit konvičku...

4 —Budete příliš důvěřovat svým zvířecím miláčkům

Pejskové bývají ze stromečku u vytržení. Příliš jim nedůvěřujte, jinak na vás nezbude žádný dárek a i na podlaze zůstanou stopy jejich skotačení. 


Co je však o vánocích nejdůležitější? Samozřejmě dobrá nálada, kterou všichni milují. Udělejte z vánočního stromečku dominantu pokoje a ozdobte jej tak, aby se hodil ke stylu vašeho interiéru i podlahy. Veselé vánoce!

Top