Dokonalá podlaha pro vaši domácí kancelář

Představte si, že se dopravíte do práce za necelou jednu minutu. Žádné dopravní zácpy, beze spěchu a hledání místa k zaparkování... Zní to lákavě? Není divu, že se mnoho lidí rozhodne pracovat z domova. Zařízení pracoviště v domácím prostředí však není snadný úkol. Hledáte-li dokonalou podlahu pro svou domácí kancelář, stojí za to zvážit pár následujících aspektů.Vstupte do mé kanceláře

Dřív než zařídíte svou domácí kancelář, zkuste si položit otázku, zda budete jejím jediným uživatelem. Budou do ní chodit také zákazníci nebo kolegové? Teplá kancelářská podlaha dokáže přímo zvát ke vstupu do kanceláře. Najděte si tu správnou podlahu z laminátu, livynu nebo tvrdého dřeva a dodejte svému oblíbenému pracovišti nádech komfortu. Koneckonců… budete v něm trávit většinu dní.

Odolnost proti pracovnímu provozu

Žádná kancelář – dokonce ani domácí kancelář – se neobejde bez kávy a pojízdných židlí. Káva se však může rozlít a židle na kolečkách mohou zanechat na podlaze čáry. Myslete na to, aby se podlaha dala snadno čistit a aby měla ochranné vrstvy jako podlahy Quick-Step z laminátu, livynu a tvrdého dřeva. Pak si nebudete muset dělat starosti se skvrnami, opotřebením nebo škrábanci. Více informací o používání pojízdných židlí na podlahách Quick-Step najdete v části Často kladené otázky na těchto webových stránkách.


Domov, sladký domov

Kanceláře mohou někdy působit chladným a nepřitažlivým dojmem. Vaše domácí kancelář ale taková být vůbec nemusí, jen si vybrat tu správnou podlahu a barvu. Stačí lehký náznak červené a oranžové barvy a vaše kancelář bude teplejší a útulnější, a vy tak můžete pracovat v uvolňujícím prostředí. Potřebujete inspiraci? Zde můžete najít mnoho dalších tipů, pokud jde o barvu a interiér.
Top