Jak udělat vstup aneb nová podlaha do vaší chodbyMáte jen jeden pokus na to, abyste vytvořili skvělý první dojem. Pokud zvolíte správnou podlahu do chodby, ohromíte své hosty od samého počátku. Zde jsou některé užitečné tipy a triky.

Impozantní chodba

Některé vchody jsou malé a úzké. Pro vytvoření dojmu majestátní chodby vyberte podlahu ve světlé barvě, například z kolekce Laminát nebo Livyn. Také drážky mají velký vliv na vzhled vašeho interiéru. Pokud použijete podlahu bez drážek, vaše chodba bude vypadat hladká a jednoduchá, zatímco drážky ve tvaru V jí dodají hloubku.

Vstupte stylově

Chcete-li, aby se vaši hosté cítili jako na červeném koberci, pak bude tou správnou volbou podlaha Livyn. Ve stylovém vinylovém designu bude vaše chodba vypadat přitažlivě a vkusně. Chcete, aby byla vaše chodba šik? Na podlahu chodby zvolte černou barvu a zkombinujte ji s jasnými barvami na stěnách.


Nechte ji zazářit

Vstupní chodby působí často tmavě. Chcete-li chodbu prosvětlit, nemusíte vždy spoléhat na lampy a žárovky. Můžete položit bílou nebo béžovou podlahu a místnost se rozjasní. Podlahy s designem světlého dubu, javoru nebo buku rovněž dodají chodbě prosluněný vzhled.

Jste zvědaví, jak bude vypadat konkrétní podlaha ve vaší chodbě? Vyzkoušejte Rádce pro výběr podlahy společnosti Quick-Step.

Top