Jak udržíte svou podlahu zářivou a čistou

Chtěli byste, aby vaše podlaha vypadala jako nová po mnoho let? Společnost Quick-Step se s vámi ráda podělí o zkušenosti s údržbou podlahy.Co dělat poprvé

Po instalaci je podlaha z tvrdého dřeva Quick-Step okamžitě připravená k použití. Pokud ji však chcete nejprve vyčistit, nepoužívejte žádné ochranné prostředky. Jednoduše odstraňte veškerý prach a volnou špínu jemným smetáčkem a lopatkou. Pokud chcete použít vlhký mop, postupujte podle těchto instrukcí pro intenzivnější čištění.

Suchý nebo mokrý

Můžete si vybrat, zda chcete laminátové a vinylové podlahy a podlahy z tvrdého dřeva čistit za sucha, nebo za mokra*. Důležité je, aby váš mop nebyl příliš promáčený, ale pouze lehce navlhčený. Chcete podlahu vyčistit důkladněji? Do kyblíku si přidejte čistící prostředek Quick-Step na odstranění nánosů mastnoty.


Sada na čištění obsahuje vše, co potřebujete

Pokud chcete svou podlahu vyčistit profesionálně, pak je pro vás čistící sada Quick-Step tím pravým řešením. Je praktická a uživatelsky příjemná, obsahuje držák mopu, mop z mikrovlákna a láhev čisticího prostředku Quick-Step. Budete tak mít pohromadě vše potřebné k tomu, aby byla vaše podlaha vždy zářivá a jako nová.


*Pokud má vaše podlaha zkosené okraje nebo drážky ve tvaru V, vždy ji nejprve vyluxujte. Pokud poté budete chtít použít vlhký mop, čištění vždy zakončete hadříkem z mikrovlákna.

Top