Jaká podlaha by byla vhodná do pronajímané nemovitosti?Jak si vybrat správnou podlahu do domu nebo bytu, který budete pronajímat? Co všechno byste měli vzít v úvahu a na co byste měli dát pozor? Pomůžeme vám zvážit výhody a nevýhody různých možností.

Odolná podlaha

Podlaha v pronajímané nemovitosti musí být především odolná. Jen tak si můžete být jisti, že odolá stěhování a večírkům nájemníků. Vyberte si podlahu, která je odolná vůči poškrábání a která vám dlouho vydrží. Nejlépe takovou, která se také dobře udržuje. Odolnou podlahu, která zároveň nebude příliš drahá.

Nadčasový vzhled

Pokud milujete podlahy ve stylu regenerovaného dřeva nebo podlahy působící, jako by byly vystaveny nepřízni počasí, měli byste si uvědomit, že pro účely pronájmu se takové podlahy nemusí hodit. Ne každému se takové podlahy líbí a ne ke všemu se hodí. Podlaha, která bude kontrastovat s nábytkem nájemníků, by je mohla odradit. Proto je lepší vybrat takový typ podlahy, který se těší všeobecné oblibě, například dubové dřevo.


Řešení? Laminát!

Quick-Step má například širokou škálu laminátových podlah, mezi nimiž si určitě vyberete podlahu, která se vám bude líbit. Můžete si tak být jisti, že podlahy v pronajímané nemovitosti budou bytelné, odolné vůči poškrábání a budou se snadno udržovat. Oblíbíte si je vy i vaši nájemníci!

Přesvědčil vás laminát? Pak můžete začít hledat prodejce blízko svého bydliště!

Top