Když máte čas pro sebe na úpravy v bytě

Po mnoha letech rušného rodinného života máte náhle více času i prostoru pro sebe. Když děti vyletí z hnízda, je to velký krok pro ně, ale i pro vás. Nastává vhodná doba ke změnám v životě i v bydlení.Ložnice

Abyste se lépe vyrovnali se syndromem prázdného hnízda, zkuste jiným způsobem využít dětské pokoje. Nabízí se pokoj pro hosty, ale co například domácí kancelář nebo hobby místnost? Domácí kino vybavené projektorem a pohodlnou sedačkou? Nebo zařídit jednu místnost jako šatnu, a vytvořit tak více prostoru v ložnici?

Máte rádi život? Pak zařiďte pokoje svých dětí tak, abyste mohli nabízet ubytování typu „bed and breakfast“ nebo je pronajměte jako krátkodobé a prázdninové ubytování. Mějte na paměti, že tyto místnosti budete muset uklízet častěji než dříve, neboť se zde hosté budou častěji střídat. Proto volte podlahu z materiálů, které jsou odolné vůči poškrábání a snadno se udržují, jako jsou například laminát nebo vinyl.


Vyberte si komfort a kvalitu

V průběhu let se možná změnil váš osobní vkus. Možná i finančně máte větší rezervy a můžete trochu rozmazlovat nejen sebe, ale i svůj domov.

Dokonale vybavená kuchyně, o které jste vždy snili? Posezení na zahradě, které je vaší vlastní oázou klidu? Všechno je možné. Vaše obytné prostory si zaslouží kompletní renovaci. Udělejte si čas na nákup nábytku a nezapomeňte si vybrat novou luxusní podlahu. Jak docílíte teplé a elegantní atmosféry? Vyberte si krásnou podlahu z tvrdého dřeva.

Dochází vám nápady? Podívejte se na naše inspirativní interiéry.