Mapa stylů podlah: Jaký jste typ?

Vkus je velmi individuální. Každý z nás má jiný styl a dává přednost jinému designu interiérů. Zjistěte, jaký styl podlahy nejlépe odpovídá vašim představám.

Severský: odvážná volba

Líbí se vám nekonvenční paleta barev zahrnující černou, tmavě šedou a hnědočervenou? Žasnete při pohledu na hluboké drážky a zkosení? Máte raději matnou konečnou úpravu, která dodává podlaze moderní vzhled i atmosféru? Gratulujeme – jste severský typ. Líbí se vám podlahy, které bez rozpaků stavějí na odiv design, odvážné barvy a výstřední vzory.

Východní: jednoduchost v celé své kráse

Pokud se vám líbí jednoduchost a řídíte se heslem „méně znamená více“, pak vám blahopřejeme, jste „východní“ typ. Přitahují vás hladké podlahy a světlé barvy. Rýhy musí být pokud možno nenápadné. Velké suky a praskliny nejsou nic pro vás.

Přirozený britský půvab

Chladné ruce, teplé srdce? Přísný horní ret? Nic takového! Když se jedná o podlahy, britský styl dává přednost útulným, přívětivým a živým barvám a typům dřeva. Poznáváte se v tomto stylu? Pak se jistě zamilujete do dubu! Také se vám budou líbit velké, tmavé suky a praskliny i (jemné) barevné odchylky, které dodávají těmto podlahám patinu.

Středomořský: oslava rozdílů

Pokud rádi říkáte: „rozmanitost je kořením života“, není pochyb o tom, že jste „středomořským“ typem. Ve svém bytě bez rozpaků použijete v každé místnosti jinou barvu – od elegantní šedé po vášnivě rudou. Totéž platí pro vaši volbu typu dřeva. Ať už se vám líbí klasický dub, nebo spíše exotický merbau, vše se vám vždy podaří sladit.

Top