Jednoduché tipy na útulné zařízení interiéru před blížícím se podzimem a zimou.

Naše nálada se automaticky mění s měnícím se ročním obdobím. Na jaře a v létě se rádi obklopujeme světlými a svěžími barvami, zatímco na podzim a v zimě hledáme hlavně teplo a útulno. Znamená to, že člověk musí přebudovat celý interiér a vyměnit veškerý nábytek? To není nutné. Stačí pár malých a jednoduchých změn a váš interiér bude dokonale ladit s ročním obdobím.Vítaná změna

Nový přehoz, jiný kobereček nebo vlněné polštářky stačí k tomu, abyste rychle navodili podzimní nebo zimní atmosféru. Někteří lidé dokonce vyměňují potahy, záclony nebo lampy. Nové sošky, rámečky na fotografie nebo obrazy také mohou přinést zajímavou změnu. A když uschováte letní dekorace, příští rok se vám mohou líbit ještě víc!

Podzimní barvy

Úmorná letní vedra se stala jen letmou vzpomínkou a podzimní dny jsou stále příjemně teplé. Vašemu domovu budou slušet odstíny tmavě oranžové a tmavě červené. Přehoďte přes nábytek nadýchané deky, do nichž se můžete za chladných večerů zachumlat. Na podzim se všude prodávají půvabné dekorace, ubrusy a ubrousky v zemitých barvách nebo s typicky podzimními motivy. Do skleněné vázy nasypte lískové oříšky a vložte do nich velkou svíčku.

Zimní odstíny

Až přijdou mrazivé zimní dny, proměňte svůj domov v útulné útočiště. Pohrajte si s tkaninami, vzorkovnicemi materiálů a časopisy a rozmístěte malá světýlka do temných rohů místností. Kombinace odstínů tmavě hnědé a černé v mihotavém náladovém osvětlení dodá vašemu domovu ten pravý pocit hnízdečka. Nasbírejte si šišky jehličnatých stromů a dejte je do mísy s jehličím a svíčkami. Pokud máte krb nebo krbová kamna, naplňte proutěný košík polínky dřeva.


Potřebujete další inspiraci?

Na našich webových stránkách najdete spoustu vkusně vyzdobených interiérů. Ihned uvidíte, jak působí naše podlahy v různých typech místností a stylů interiéru.

Jste pyšní na svou podlahu a interiér Quick-Step?

Nahrajte jednu nebo více fotografií svého domova, a inspirujte tak jiné, kteří milují design interiérů stejně jako vy.

Související Články
09.10.2013
Top