Žádné místo na světě není jako… tropy ‒ parkety, vinyl nebo laminát se vzhledem tropického dřeva

Vytvořte si doma atmosféru tropů díky podlaze z exotického dřeva. Díky neobvyklým barvám se budete každý den cítit jako na dobrodružné dovolené. Podívejte se, zda je pro vás taková podlaha tou správnou volbou.Exotické parkety jsou noblesní

S podlahou z tvrdého exotického dřeva bude váš dům působit útulně a luxusně. Žijete v teplém podnebí? Pak zkombinujte svou exotickou podlahu s bílou a světle zelenou. Deštivé podnebí zase vyžaduje stěny v některém z teplejších odstínů jemně hnědé a tmavší zelené.

Chcete-li být opravdu styloví, zařiďte svůj dům majestátním nebo koloniálním nábytkem. Nebo si jednoduše vyberte osvěžující nábytek v bílé barvě. Mnoho svěžích tropických rostlin bude vhodným doplňkem. Nepřežeňte to však, interiér musí být vzdušný.

Barevné, ale hlavně zelené

Exotické barvy tropického dřeva mohou místnost změnit k nepoznání. Slovo „exotické“ však neznamená, že budeme úplně ignorovat širší souvislosti ochrany životního prostředí. Vyberte si ekologické tvrdé dřevo značky PEFC. Tato značka potvrzuje, že dřevo pochází z udržitelně spravovaného lesa. Příkladem je dřevo z kolekcí dřevěných podlah Castello a Villa.

Laminát nebo vinyl s nádechem exotiky

Máte raději laminát nebo vinyl? To není žádný problém, i takové typy podlah nabízíme s exoticky vypadajícím designem. Wenge, teak, Merbau nebo jatoba – stačí si jen vybrat.

Jste připraveni na exotickou výpravu za krásnou podlahou? S Rádcem pro výběr podlahy Quick-Step se můžete vydat na cestu za teplejším podnebím.