Studené nohy? Uvažovali jste někdy o podlahovém vytápění?

Podlahové vytápění je komfortní a nenápadnou alternativou klasických radiátorů. K této moderní technice topení se však bohužel nehodí všechny typy podlah. Quick-Step nabízí několik typů podlah, které zaručují, že vám bude teplo od nohou bez ohledu na roční období.

Spousta možností na výběr…

Dáváte přednost teplovodnímu, nebo elektrickému podlahovému vytápění? Stavíte nový dům, nebo jen renovujete? Pokládáte topení přímo pod svou podlahu, nebo je již zabudované v podkladové betonové vrstvě? Při výběru podlahového vytápění je třeba zvážit různé technické možnosti. Každá volba má navíc své klady a zápory. Rady odborníka vám pomohou vyznat se v tomto bludišti možností.

…včetně správné podlahy

K podlahovému vytápění se nehodí všechny typy podlah. Některé podlahy z tvrdého dřeva s vysokou úrovní vlhkosti se mohou například smrštit, nebo naopak nafouknout, jsou-li vystaveny vlivu podlahového vytápění. Jiné podlahy mohou být příliš tlusté, nebo mohou mít izolační efekt, který blokuje přenos tepla.


Parquet on underfloor heating

Quick-Step vás zachrání

Při náležité instalaci a použití správné podkladové vrstvy jsou téměř všechny podlahy Quick-Step, včetně laminátu, Livynu a většiny podlah z tvrdého dřeva, vhodné pro použití v kombinaci s podlahovým vytápěním nebo chlazením. Luxusní kolekce Livyn od Quick-Step je obzvlášť vhodná, neboť Livyn je vynikající tepelný vodič.

Pokud hledáte ideální podlahu na podlahové topení, u společnosti Quick-Step si určitě vyberete. Získáte jemnou, teplou a útulnou podlahu, která vás donutí odhodit ponožky i boty a chodit jen tak naboso!

Top