Použití bílé podlahy dodá místnosti osobitost

Není žádným překvapením, že bílá podlaha je čím dál tím oblíbenější. Nejenže dodává místnosti prostor a světlo, ale je také ideálním základem, na němž dobře vyzní odvážnější designové experimenty. Podívejte se, jak se dá dobře využít bílá podlaha ve vašem interiéru.Od moderního minimalismu k útulné přímořské atmosféře

Bílé podlahy se hodí ke všem stylům – od moderního až po tradiční. Máte rádi věci minimalisticky jednoduché? Vyberte si bílou podlahu s lesklou konečnou úpravou a použijte v místnosti nějaké zajímavé umělecké dílo nebo kusy nábytku. Dáváte přednost vzhledu, který připomíná klidnou pláž? Pak pro vás bude ideální bělené dřevo.

Bez ohledu na styl nezapomeňte použít pár barevných akcentů. Vyhnete se tak nemocničnímu vzhledu. Modrá a zelená dodají místnosti klidnou a zároveň živou atmosféru.


Javorové dřevo: „crème de la crème“ designerů

Hledáte něco trochu extra? Zkuste se podívat na javorové dřevo. Toto dřevo je známé pro svou tvrdost a dlouhou životnost a zároveň je velmi oblíbené mezi architekty a designéry. Jeho krémová barva zjemní každý interiér. Pokud se javor zkombinuje s jinými světlými tóny, může místnost opravdu otevřít. Například javorová laminátová podlaha Quick-Step vytvoří vzdušnou atmosféru a nechá dobře vyznít jiné prvky interiéru.

A co čištění?

Praktická poznámka: dříve, než si vyberete bílou podlahu, pečlivě zvažte své představy o četnosti úklidu. Zrnitá nebo strukturovaná povrchová úprava podlahy například do určité míry skryje špínu, bahno a prach. Nechcete příliš často zametat? Potom u své bílé podlahy nevolte lesklý povrch.

Top